А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Віпросал в (Viprosalum b)

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або білого з жовтуватимвідтінком кольору, із запахом камфори чи скипидару;

склад: 1 г мазі містить 0,05 МOД отрути гадюки звичайної сухої, 30 мг камфорирацемічної, 30 мг скипидару живичного та 10 мг саліцилової кислоти;допоміжні речовини: парафін твердий, вазелін, гліцерин, спиртцетилстеариловий, натрію цетилстеарилсульфат, натрію хлорид, вода очищена.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують місцево при болю в суглобахі м’язах. Код АТС М02А Х10.

Фармакологічні властивості. Основною діючою речовиною мазі ВІПРОСАЛ В є отрутагадюки звичайної (Vipera berus berus L.), яка містить фосфоліпазу,фосфодіестеразу, гіалуронідазу та інші активні речовини. Отрута гадюки міститьтакож пептиди специфічної дії, які є причиною гемолізу, збільшують проникністькапілярів, впливають на згортання крові. При місцевому застосуванні отрутагадюки має подразнюючу та болезаспокійливу дію, активізує захисні механізмиорганізму при ресорбції.Мазь ВІПРОСАЛ В містить також речовини, які подразнюють чутливі нервовізакінчення, і у такий спосіб справляє місцевоподразнюючу та болезаспокійливудію. Локальне подразнення шкіри є причиною змін і вибіркового зменшеннякровопостачання та трофіки внутрішніх органів, які іннервуються тими самимисегментами спинного мозку. Додаткове подразнення спричиняє додаткову активацію антирецептивноїсистеми у відповідному сегменті спинного мозку, що стає на заваді первиннимбольовим імпульсам досягти кори головного мозку і перешкоджає сприйняттю болю.Крім болезаспокійливої дії камфори саліцилова кислота і скипидар мають такожантисептичну дію, а саліцилова кислота - ще й кератолітичну дію.

Показання для застосування. Болезаспокійливий засіб для зовнішньогозастосування при ревматичних болях, невралгії, радикуліті та іншихзахворюваннях із супутнім больовим синдромом.

Спосіб застосування та дози. На хвору ділянку наносять 5-10 мг (1-2чайні ложки) мазі ВІПРОСАЛ В і втирають у шкіру залежно від інтенсивності болю1-2 рази на добу, до зникнення больового синдрому. Тривалість курсу лікуваннязалежить від характеру та тяжкості захворювання. Застосування мазі длялікування дітей не вивчалось.

Побічна дія. При підвищеній чутливості шкіри до компонентів мазіможуть виникати свербіж, набряк або кропив’янка. В цьому випадку рекомендуєтсяприпинити лікування і змити мазь зі шкіри. Перелічені ознаки минають післяприпинення лікування.Щоб запобігти побічним діям рекомендується попереднє нанесенняневеликої кількості мазі на шкіру для визначення чутливості до препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів мазі, виразкита інші шкірні захворювання, гострий туберкульоз легенів, порушення мозковогота коронарного кровообігу, схильність до виникнення ангіоспазмів, тяжкіпорушення функцій нирок і печінки. Препарат не можна застосовувати в періодивагітності та лактації.

Передозування. Не відмічалось. При випадковому потраплянні наслизові оболонки мазь спричинює сильне подразнення.

Особливості застосування. Мазь ВІПРОСАЛ В не можна наносити на ушкодженушкіру. Щоб уникнути сильного подразнення, треба слідкувати, аби мазь непотрапила в очі або на слизові оболонки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відмічалась.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С унедоступному для дітей місці. Не зберігати у холодильнику та морозильнійкамері.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 875 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я