А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алергін - arn (Allerginum- arn)

основні фізико-хімічні властивості: гранули кулеподібної форми, білого кольоруз сіруватим або кремуватим відтінком, солодкі на смак;

склад: 10 г гранул містять аліум цепи 6СН 20 мг , апісмеліфіки 6СН 20 мг, цикламену 6СН 20 мг, олеандру 6СН 20 мг, уртіки уренс 6СН20 мг;допоміжні речовини: крупка цукрова гомеопатична.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. До складу препарату входять 5 гомеопатичнихпрепаратів рослинного та тваринного походження, досліджених та добре вивчених.Сполучення складових інгредієнтівзабезпечує швидке та стійке ослаблення симптомів, що характерні для алергічнихзахворювань, та сприяє зменшенню алергізації організму, нормалізує імуннувідповідь організму по негайному типу. Антагоніст Н1 рецепторів.Аліум цепа діє головним чином на шкіру та слизовіоболонки дихальних шляхів, ефективний при вазомоторному риніті, алергічномукон’юнктивіті, підвищеній чутливості до запаху квітів, овочевої їжі. Апіс –досліджений засіб при сверблячих дерматозах з набряками, кропив’янці,інсекталергії. Цикламен ефективний при лікуванні сверблячих дерматозів, якісупроводжуюються появою пустул та пухирів. Олеандр - при свербежі шкіри на фонінабрякання підшкірної основи. Уртіка уренс ефективна при кропив’янці та різниххарчових алергіях.Дія препарату є сукупною дією його компонентів.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування алергічнихзахворювань: кропив’янка, алергічний кон’юнктивіт, сверблячі дерматози,сезонний та цілорічний алергічний риніт.

Спосіб застосування та дози. Дітям від 1-го до 6-ти років призначають зрозрахунку - 1 гранула на кожний рік життя, старше 6 років і дорослим – по 6 гранулпід язик до повного розсмоктування. Прийом повторюють 2-3 рази на добу за 30хвилин до або через 1-1,5 години після їди. В гострих випадках допускаєтьсяприйом разової дози через кожні 30-40 хвилин до зникнення симптомів, але небільше 3-х днів поспіль. Курс лікування – від 3 до 8 тижнів.При тривалому прийомі препарату (більше ніж 7 днів)рекомендується робити перерву в прийомі протягом 1-2 днів на тиждень.Передозування не викликає наслідків і не потребуєантидотної терапії – достатньо припинити прийом препарату.Побічна дія. Невиявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Підвищені дози не викликають шкідливих наслідків іне потребують антидотної терапії – достатньо припинити прийом препарату. При триваломуприйомі препарату ( понад 7 днів) рекомендується робити перерву в прийоміпротягом 1-2 днів на тиждень.

Особливості застосування. Безпечність застосування препарату увагітних та жінок, що годують груддю, не вивчали. Тютюнопаління, вживання кавита алкоголю послаблює терапевтичну дію Алергіну -ARN®. Препарат несправляє седативний ефект, не впливає на координацію рухів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Комбінація з антибіотиками,сульфаніламідними препаратами та вітамінами можлива і доцільна.Взаємодія з іншими лікарськими засобами – невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці, при температурі 15 –25 0 С.Термін придатності - 5 років.
Переглядів: 1544 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я