А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вікаїр (Vicair)

основні фізико-хімічнівластивості: таблеткирожевого або рожевувато-лілового кольору збілими і темними вкрапленнями, з двоопуклоюповерхнею, з рискою;

склад: 1 таблетка містить вісмуту нітрату основного -0,35 г, магнію карбонату основного - 0,4 г, натрію гідрокарбонату - 0,2 г, корикрушини в порошку - 0,025 г, кореневищ аїру в порошку - 0,025 г;допоміжні речовини; крохмаль картопляний, кислотастеаринова, тальк.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки.Код АТС А02ВХ62.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вікаїр ® відноситься до в’яжучих іантацидних препаратів. Механізм його дії комплексний та пов’язаний з впливом нааферентну інервацію, в наслідок чого підвищується або знижується збудливість тапровідність аферентних нервових провідників і закінчень, а також захищаютьсярецептори від подразнень. Вісмуту нітрат, магнію карбонат, натріюгідрокарбонат мають антацидну дію - утворюють плівку з колоїду, що захищаєчутливі нервові закінчення від дії подразнювальних речовин і соляної кислоти наслизову оболонку шлунку; в’яжучу дію - викликають дегідратацію або частковукоагуляцію тканинних білків і утворюють альбумінати, що захищають слизовуоболонку;Кора крушини викликає послаблювальний ефект зарахунок хризофанової кислоти, що стимулює перистальтику товстої кишки тазменшує всмоктування у ній води; Кореневище аїру вміщує гіркоти, що сприяютьпокращанню травлення, рефлекторно збільшуючи секрецію шлункового соку.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування гіперацидних гастритів,функціональної диспепсії.

Спосіб застосування та дози. Таблетки Вікаїр® призначають внутрішньопісля їжі. Приймають по 1-2 таблетки (краще після їх подрібнення) 3 рази надень із 1/2 склянки теплої води. Курс лікування триває 1-2-3 місяці придотриманні відповідної дієти.Дітям після 7 років – по 1/2 - 1 таблетці 3 рази вдень.

Побічна дія. У поодиноких випадках може спостерігатисязбільшення частоти випорожнень, які припиняються при зменшенні дози. Головнийбіль, набряк ясен та повік, пігментація на язику, нудота, блювання,гемоглобінемія.

Протипоказання. Хронічні і запальні процеси в кишечнику і жовчномуміхурі. Підвищена чутливість до окремих компонентів. Діти до 7 років.Вагітність, лактація.

Передозування. Можливі диспептичні явища ( нудота , блювання),пронос.

Особливості застосування. При лікуванні препаратом необхідноконтролювати стан функції нирок та концентрацію вісмуту в крові і сечі.Препаратне слід застосовувати при вагітності, на час лікування припиняють годуваннягруддю. Кал при прийомі таблеток Вікаїр® має темний колір.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При вживанні препарату зменшуєтьсярезорбтивна дія тетрациклінів, оскільки при взаємодії тетрациклінів зпрепаратами, що містять катіони магнію, утворюються комплекси, які погановсмоктуються. Під час лікування препаратом не слід приймати препарати, щомістять вісмут, для запобігання ризику зростання вмісту речовини в крові. Препаратзменшує всмоктування похідних кумарину. Не дозволяється вживати одночасно зпрепаратами, які пригнічують секрецію.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці, при температурі від +15 °С до +25 °С.Термін придатності - 5 років
Переглядів: 981 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я