А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Візітал (Visital)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки овальної форми,гладкі, бежевого кольору ыз вкрапленням;

склад: 1 таблетка містить: бета-каротин- 5000 МО, вітамін С – 60 мг, вітамін Е - 30 МО, селен – 40 мкг, цинк – 40 мг,мідь – 2 мг; допоміжні речовини:целюлозамікрокристалічна, кремнію діоксид високодисперсний, магнію стеарат, натріюкроскармелоза.

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни змікроелементами. Код АТС А11А А04.

Фармакологічні властивості. Комплексний препарат,призначений для профілактики і лікування захворювань очей. Бета-каротин береучасть у формуванні зорового пігменту – поліпшує зір. Вітамін С зміцнює судиннустінку артерій сітківки, запобігає крововиливам на очному дні, знімає набряк.Вітамін Е бере участь в окисно-відновних процесах очного яблука. Селен, цинк,мідь є складовими ферментативних систем і також беруть участь у поліпшеннітрофіки очного яблука. Селен, крім того, має протиалергічні властивості.Фармакокінетика

. Фармакокінетика визначається фармакокінетикою йогоскладових.Бета-каротин всмоктується через слизову оболонкутонкої кишки. Частина бета-каротину в кишечнику в присутності ферментукаротинази перетворюється в ретинал. Потім деяка кількість ретиналу окислюєтьсядо ретинолової кислоти, і лише половина ретиналу самостійно відновлюється доретинолу з подальшою естерифікацією і потрапляє до лімфи. В ретинолперетворюється близько 40-50% бета-каротину.Вітамін Е всмоктується у травному тракті задопомогою жовчі і потрапляє через лімфатичну систему в кровоток, де зв’язуєтьсяз бета-ліпопротеїнами плазми. Він проникає в усі тканини і здатнийнакопичуватися. Вітамін Е накопичується у жировій тканині, печінці, м’язах. Придефіциті вітаміну Е в організмі відбувається його вивільнення.Аскорбінова кислота.Вітамін С в гідрофільному середовищі діє якбіологічний антиоксидант. Він вступає в реакцію з вільними радикалами, щобнейтралізувати первинний радикал. Таким чином, утворюється стабільніший радикаласкорбінової кислоти, який потім вступає в різноманітні реакції ( у тому числі– реакції, в яких бере участь глютатіон ) і перетворюється знову в аскорбіновукислоту або в дигідроаскорбінову кислоту.Селен.Олігоелемент селен являє собою складову частинуантиокислювального ферменту глутатіонпероксидази, який видаляє з клітиниперекиси та вільні радикали.

Показання для застосування.Пігментний ретиніт;ксерофтальмія;гемералопія;екзематозні ураження повік;захворювання зорового нерва (неврити, ішемія);стан після офтальмологічних операцій;стомлюваність очей в осіб, що працюють зкомп’ютером;робота, що вимагає зорового напруження.

Спосіб застосування та дози.Одна таблетка 2 рази на день через 30 хвилин післяїди.Рекомендується для дорослих і дітей старше 4-хроків.Тривалість лікування визначає лікар, залежно відзахворювання.

Побічна дія. В окремих випадках можливе відчуття нудоти, якщопрепарат вживати натщесерце. Можуть спостерігатися реакції гіперчутливості(алергічні реакції). У таких випадках необхідно припинити застосуванняпрепарату і звернутися до лікаря.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до компонентів препарату.

Передозування.Сухість у роті, алергічні реакції при індивідуальнійчутливості до компонентів препарату. В усіх випадках передозуваннярекомендовано звертатися до лікаря.

Особливості застосування. Не перебільшувати рекомендовану дозу. Незастосовувати під час вагітності та годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Не рекомендується застосовувати препарат сумісно зіншими мультивітамінними комплексами, які містять такі самі вітаміни тамікроелементи, для запобігання їх передозуванню.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі, в сухому танедоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1274 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я