А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Візі вайтс (Visi-vites)

основні фізико-хімічні властивості: продовгувата глазурованатаблетка з оранжевим вкрапленням;

склад: 1 таблетка містить вітамін А(бета-каротин)

5000 МО,вітамін С (аскорбінова кислота) - 60 мг, цинк (оксидцинку) – 40 мг, вітамін Е (ацетат dl-альфа-токоферол) – 30 МО, селен (селенатнатрію) – 0,04 мг, мідь (сульфат міді) – 2 мг;допоміжні речовини: кальцію фосфат безводнийдвоосновний, целюлози гідроскипропіл (Авіцель), кварц, кремнію діоксидколоїдальний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, стеаринова кислота.,фармацевтичний глянець.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами.Код АТС А11A A04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вітаміни є компонентамиферментативних систем, які приймають участь в основних окисно-відновлювальнихпроцесах в організмі. Фармакологічна дія визначається компонентами, які входятьдо складу препарату. Ретинол та β-каротин необхідні для синтезу зоровихпігментів, які важливі для нормального сутінкового та кольорового зору, дляросту організму; їх дефіцит призводить до ураження шкіри, зниження опору доінфекційних захворювань. Аскорбінова кислота забезпечує синтез колагену,фолієвої кислоти та заліза, приймає участь у формуванні та підтримці структурита функціонування хрящової та кісткової тканин, зубів, впливає на синтезгемоглобіну, визрівання еритроцитів, утворенні гормонів та катехоламінів.Токоферол має антиоксидантні властивості, забезпечує захист поліненасиченихжирних кислот у мембранах від ліпопероксидації, підтримує стабільністьеритроцитів, запобігає гемолізу, позитивно впливає на функціонування статевихзалоз, нервової та м’язової тканин. Цинк та мідь необхідні для формуванняскелету та регенерації тканин, входять до складу деяких гормонів, наприкладінсуліну, підтримують кислотно-лужну рівновагу. Селен діє як антиоксидант,входить до складу ферментів, які беруть участь у детоксикації важких металів.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Препарат посилює тадоповнює ефект спеціального лікування при захворюваннях очей: алергічних тахронічних кон’юнктивітах; катарактах (усі форми); глаукомі; кератитах (різноїетіології; хоріоїдитах та увеїтах; іритах та іридоциклітах; ретинопатії (усівиди дистрофії сітківки), запаленнях зорового нерва (неврити, застій, ішемія,атрофія); вираженій короткозорості; тяжких астигматизмах; стану післяофтальмологічних операцій; травми очей; герпетичних ураженнях очей; покращуєгостроту зору та знижує зорову втому в осіб, які працюють за комп’ютером.

Спосібзастосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 років внутрішньо, по 1таблетці 1 раз на добу після їжі, не розжовуючи, запиваючи водою. Тривалістькурсу лікування залежить від перебігу захворювання.

Побічна дія. Можливі алергічні реакціїдо компонентів препарату у вигляді обмежених шкірних висипів, кропив’янки.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Передозування. При застосуванні врекомендованих дозах проявів передозування не відмічено. При перевищенні дозиможливі явища гіпервітамінозу. Лікування симптоматичне.

Особливості застосування. Не можна перевищувати дозу,яка вказана в інструкції. Питання про доцільність застосування препарату вперіоди вагітності і лактації вирішується лікарем індивідуально.Слід звернути увагу на цілісність захисноїнегерметичної стрічки навколо кришки та верхньої частини флакона. Упаковкувідкривайте натискуючи кришку та повертаючи її за стрілкою OPEN. Відкрийте герметичнуплівку під пластиковою кришкою на поверхні банки.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Не рекомендується призначати в поєднанні з іншими полівітамінними препаратами,оскільки можливе передозування жиророзчиннихвітамінів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі15-30єС, у захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в місці,недоступному для дітей.Термін придатності - 3 роки. Використати не пізнішедати, вказаної на упаковці
Переглядів: 701 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я