А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Візин (Visine)

міжнародна та хімічна назви: tetryzoline;2-(1,2,3,4-тетрагідро-1-нафтил)-2-імідазоліну моногідрохлорид;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин;

склад: 1 мл очних крапель містить 0,5 мг тетризоліну гідрохлориду;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, борна кислота,натрію тетраборат, динатрію едетат, вода очищена.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології.Симпатоміметики, що застосовують як протинабрякові засоби в офтальмології:α‑адреноміметик, похідне імідазолу. Код АТС S01G A02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Тетризолін –симпатоміметичний засіб, який безпосередньо стимулює α-адренорецепторисимпатичної нервової системи. Однак він не виявляє дії (або виявляє слабку дію)на β-адренорецептори. Як симпатоміметичний амін, тетризолін виявляєсудинозвужувальну дію і, таким чином, зменшує набряк тканин та надмірнуексудацію. Використання препарату призводить до зменшення печіння, подразнення,свербежу, болючості та сльозотечі.Фармакокінетика

. Дія починається через кілька хвилин післязакапування у кон’юнктиву ока і триває до 4 годин.Тетризолін практично не всмоктується під час місцевого застосування,якщо його застосовувати в рекомендованих дозах.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування набряку та вторинноїгіперемії внаслідок помірного подразнювального впливу на кон’юнктиву диму,пилу, хлорованої води, алергічної реакції, неспецифічного чи катаральногокон’юнктивіту.

Спосіб застосування та дози. Візин® призначений лише длямісцевого застосування.Застосовують у дорослих та дітей, віком старше 6 років, по 1 або 2 краплі в уражене око(очі) до 4 разів на добу.Застосовувати препарат більше 72 послідовних годин слід лише піднаглядом лікаря. Дітям молодше 6 років препарат застосовують лише під наглядомлікаря.

Побічна дія. Після застосування Візину® спостерігалисяпоодинокі побічні прояви: відчуття печіння, різі, подразнення кон’юнктиви,реактивна гіперемія або в поодиноких випадках мідріаз.Іноді можуть виникати системні симпатоміметичні ефекти.

Протипоказання. Візин® не слід призначати хворим зпідвищеною чутливістю до його складових та хворим на закритокутову глаукому.Візин® не застосовують у дітей віком молодше 2 років.

Передозування. При застосуванні препарату згідно з інструкцієюпередозування очних крапель не можливе.Передозування внаслідок проковтування або надмірного застосуванняпрепарату може спричинити брадикардію, сонливість, гіпотензію, летаргічний стані зниження температури тіла. Крім того, при проковтуванні крапель може виникнутиапное, депресія ЦНС і кома.Проводять симптоматичну і підтримуючу терапію. В лікуванніпередозування внаслідок проковтування препарату застосовують активоване вугілляі промивання шлунка.

Особливості застосування. Застосування крапель у дітей віком від 2 до 6 роківпроводити з обережністю.Хворим на тяжкі серцево-судинні захворювання,такі як ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома іпорушення обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, якіотримують інгібітори моноамінооксидази чи інші препарати, що здатні підвищитиартеріальний тиск, слід користуватися Візином® лише в тому випадку,коли, на думку лікаря, можлива користь переважає потенційний ризик. Дуже частевикористання може спричинити почервоніння очей.Візин® доцільно застосовувати лише під час легкогоподразнення очей. Пацієнта слід попередити: якщо протягом 48 годин стан не поліпшується або подразнення чипочервоніння тривають чи зростають, слід припинити застосування препарату; якщо подразнення чи почервоніння пов’язані із серйозними захворюваннямиоргану зору (на зразок інфекції, стороннього тіла чи хімічної травми рогівки),то пацієнту також рекомендується звернутися до лікаря;якщо з’являються інтенсивний біль в очах, головний біль, швидка втратазору, раптова поява перед очами плям, що “плавають”, почервоніння очей, більпід час дії світла або в очах починає “двоїтися”, то до лікаря слід звернутисянегайно.Слід уникати тривалого застосування та передозування, особливо у дітей.Контактні лінзи слід зняти перед закапуванням препарату.У разі зміни кольору чи помутніння розчину препарат не придатний длявикористання.Вагітність і лактаціяВраховуючи незначну можливість розвитку загальних реакцій,користуватися препаратом під час вагітності та лактації можна лише в томувипадку, коли, на думку лікаря, можлива користь переважає над можливим ризиком.Вплив на здатність керувати автомобілем та користуватися технікоюІноді після засосування крапель для очей Візин®спостерігались мідріаз та затуманення зору, які можуть вплинути на здатністькерувати автомобілем та працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід змішувати очні краплі Візин®з будь-якими іншими краплями. Слід уникати безпосереднього контакту з м’якимиконтактними лінзами, враховуючи ризик порушення їх прозорості.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі +150С…. +25°С, у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки. Відкриту пляшечку слід використатищонайбільше протягом 4 тижнів
Переглядів: 2621 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я