А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Віброцил (Vibrocil)

основні фізико-хімічні властивості: однорідний гель, від безбарвного до злегкажовтого кольору, зі слабим запахом лаванди;

склад: 1 г гелю містить диметиндену малеату 0,25 мг, фенілефрину 2,5 мг;допоміжні речовини: кислоти лимонної моногідрат, динатрію фосфатуангідрид, сорбітол, бензалконію хлорид, масло лаванди детерпеноване,гіпромелоза, вода очищена.

Форма випуску. Гель назальний.

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові засоби для місцевого застосування призахворюваннях носа. Код АТС R01AB01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Віброцил – комбінований препарат, який міститьфенілефрин і диметинден.Препарат зменшує виділення з носа та сприяє очищенню носових ходів, непорушуючи при цьому фізіологічних функцій миготливого епітелію і слизовоїоболонки носа.Фенілефрин належить до симпатоміметичних амінів. Застосовується якназальний деконгестант з помірною судинозвужуючою дією, вибірково стимулюєальфа-адренергічні рецептори кавернозної венозної тканини слизової оболонкиноса. Таким чином, швидко і надовго усуває набряк слизової оболонки носа тайого придаткових пазух.Диметинден – антагоніст гістамінових Н1-рецепторів - виявляєпротиалергічну дію. Ефективний при застосуванні в низьких дозах, добрепереноситься.Фармакокінетика.Віброцил застосовується місцево, тому його активність не корелює зконцентрацією активних речовин у плазмі крові. При випадковому пероральному всмоктуванні біодоступність фенілефринузменшувалася і становила приблизно 38%, період напіввиведення - близько 2,5годин.Системна біодоступність диметиндену після прийому перорально в розчиністановить близько 70%, період напіввиведення - близько 6 годин.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування застуди, закладеності носа, гострих і хронічнихринітів, сезонний (сінна пропасниця) та несезонний алергічний риніт, гострі тахронічні синусити, вазомоторні риніти. Допоміжна терапія при гостромусередньому отиті. Підготовка до хірургічного втручання в ділянці носа і усунення набрякуслизової оболонки носа і придаткових пазух після хірургічного втручання. Препарат показаний у разі сухості слизової оболонки носа, за наявностікірочок, внаслідок травми носа, а також для попередження закладеності носавночі.

Спосіб застосування та дози. Перед введенням препарату слід ретельно прочистити ніс.Дорослі та діти від 6 роківНевелику кількість гелю вводять якнайглибше в кожний носовий хід 3-4рази на добу. Рекомендується останню аплікацію проводити безпосередньо передсном. Термін лікування не повинен перевищувати 7 днів і залежить від гостротизахворювання.

Побічна дія. Звичайно препарат добре переноситься.В окремих випадках можливі слабко виражені тимчасові місцеві реакції збоку слизової оболонки носа (відчуття печіння або сухості).

Протипоказання. Гіперчутливістьдо будь-якого компонента препарату.Препарат через вміст фенілефрину протипоказаний при атрофічному риніті,а також пацієнтам, які приймають інгібітори моноаміноксидази (МАО) або приймалиїх попередні 14 днів.Препарат не рекомендується застосовувати в періоди вагітності тагодування груддю.

Передозування. Більшість випадків була асимптоматична, дуже рідко сповіщалось провідчуття втомленості, біль у шлунку, слабко виражену тахікардію, підвищенняартеріального тиску, збудженість, безсоння, блідість шкірних покривів. Лікування: застосування активованого вугілля, можливо - проноснихзасобів у дітей молодшого віку (промивання шлунка не потребується); дорослим ідітям старшого віку призначають велику кількість рідини для пиття.

Особливості застосування. Дітям до 6 років слід призначати інші форми випуску препарату (Віброцилкраплі назальні). Віброцил не слід застосовувати довше 1 тижня. Тривале абонадмірне застосування препарату може спричинити тахіфілаксію і ефект “рикошету”(медикаментозний риніт).Як і при застосуванні інших судинозвужувальних засобів, не слідперевищувати рекомендовану дозу препарату. Надмірне застосування препарату,особливо у дітей і осіб похилого віку, може спричинити прояви системної діїпрепарату.Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судиннимизахворюваннями, хворим на гіпертензію, із захворюваннями щитовидної залози тахворим на закритокутову глаукому.Вплив на здатність керуватитранспортними засобами та механізмами. Не впливає.Вагітність. Препарат непризначають у період вагітності.Лактація. Жінкам, які годують груддю, не призначають препарат.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат протипоказаний при атрофічному риніті, а також пацієнтам, якіприймають інгібітори моноамінооксидази (МАО) або приймали їх попередні 14 днів.Судинозвужувальні засоби слід з обережністю призначати пацієнтам, якіприймають трициклічні антидепресанти та антигіпертензивні препарати, такі якβ-адреноблокатори.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1161 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я