А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алекс плюс (Alex plus)

основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі пастилки кольору “коричневийапельсин”, з написом “Alex” з обох боків;

склад:1 пастилка містить терпінгідрату2,0 мг, декстрометорфану гідроброміду 2,0 мг, левоментолу 0,75 мг;допоміжні речовини: сахароза, глюкоза, натрію гліцирризінат, карамельбарвник, барвник жовтий захід, олія лимонна концентрована, олія імбирна,кислота винна, натрію хлорид, матилпарабен, пропілпарабен, парафін твердий,магнію стеарат, кальцію карбонат, віск карнаубський, парафін рідкий, тальк.

Форма випуску. Пастилки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що пригнічують кашель, у комбінації звідхаркувальними засобами. Код АТС R05FВ02.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Алекс плюс пастилки від кашлює комбінованим препаратом, ефект якого пов’язаний з ефектом активнихінгредієнтів, що входять до його складу: терпінгідрату, декстрометорфанугідроброміду та левоментолу.Терпінгідрат безпосередньо впливає набронхіальні секреторні клітини нижніх відділів респіраторного тракту,полегшуючи виділення бронхіального секрету.Декстрометорфан пригнічує кашльовий рефлекс.Декстрометорфан, являючи собою D-ізомер аналога кодеїну - леворфанолу, маєнезначні аналгезуючі властивості та слабо виражену здатність спричинюватизвикання. Діє на кашльовий центр довгастого мозку, підвищуючи поріг кашльовогорефлексу.Левоментол, подразнюючи рецептори слизовихоболонок, рефлекторно полегшує дихання, зменшує симптоми подразнення горла.Фармакокінетика.Спеціальні дослідження фармакокінетикипрепарату не проводились. Після прийому внутрішньо декстрометорфан швидковсмоктується у травному тракті. Метаболізується у печінці та виводиться ізсечею як у незміненому вигляді, так і у вигляді деметильованих метаболітів,включаючи дексторфан, який також пригнічує кашель. Пік концентрації у кровіспостерігається через 2 години. Пригнічення кашльового рефлексу триває протягом4 годин.Левоментол після абсорбції виводиться ізсечею та жовчю у вигляді глюкуронідів.

Показання для застосування.Алекс плюс пастилки від кашлю застосовують влікуванні неускладненого непродуктивного кашлю. Алекс плюс пастилки від кашлютимчасово пригнічують кашель, що виникає внаслідок незначного запалення горлата подразнення бронхів при застуді та вдиханні подразливих речовин. Спосіб застосування та дози.Дорослимі дітям від 12 років: по 2-6 пастилок кожні 8 годин, однак не більше 24пастилок протягом 24 годин.Дози для дітей до 12 років залежать відвіку:для дітей віком від 6 до 12 років – по 1-3пастилки кожні 8 годин, але не більше 12 пастилок протягом 24 годин;дітям від 3 до 6 років – по 1-2 пастилкикожні 8 годин, але не більше 6 пастилок протягом 24 годин.Пастилки тримають у роті до повногорозсмоктування.

Побічна дія.При застосуванні препарату Алекс плюспастилки від кашлю побічні реакції зустрічаються рідко і включаютьзапаморочення та порушення з боку травного тракту.

Протипоказання.Підвищена чутливість до будь-якогокомпонента препарату.Не можна приймати Алекс плюс пастилки відкашлю пацієнтам, які отримують інгібітори моноаміноксидази (МАО).Препарат протипоказаний хворим з ризикомрозвитку дихальної недостатності.

Передозування.При передозуванні може розвинутися збудження,сплутаність свідомості та пригнічення дихання. Лікування - симптоматичне.

Особливості застосування.З обережністю призначають хворим набронхіальну астму в період загострення.Препарат не застосовують у випадкахрецидивуючого або хронічного кашлю.Вагітність і лактація.Будь-які проблеми при застосуванні препаратудля лікування вагітних або матерів-годувальниць не задокументовані. Однак припризначенні препарату цим категоріям хворих лікар повинен ретельно зважити перевагивід застосування препарату над можливим ризиком для здоров’я.Вплив на здатність керувати автомобілем тапрацювати з механізмами.На час прийому препарату краще утриматисьвід управління автомобілем і роботи, що потребує точності рухів, швидкої реакціїта концентрації уваги.Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Є повідомлення про виникнення тяжких інавіть фатальних реакцій при застосуванні препарату разом з інгібіторамимоноаміноксидази.

Умови та термін зберігання. Зберігатиу сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці, при температуріне вище +250С. Термін придатності – 2 роки.
Переглядів: 832 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я