А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вес-норма (Ves-norma)

основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді,білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Сульфуру 30СН20 мг, Фукусу везикулозусу 30CH 20 мг, Амоніуму карбонікуму 200CH 20 мг,Циміцифуги 200CH 20 мг, Лікоподіуму 1000CH 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фармакологічнівластивості препарату обумовлені поєднанням рослинних та мінеральнихкомпонентів, що входять до складу препарату. Здійснює анорексигенну дію, сприяєнормалізації метаболізму йоду, жирів, впливає на вуглеводний та білковий обмін.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Підвищений апетит, постійневідчуття голоду; корекція надлишкової маси тіла (у складі комплексної терапії);ожиріння (у складі комплексної терапії на початкових стадіях у пацієнтівмолодого та середнього віку).

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше12 років призначають по 5 гранул під язик. У перші 2 тижні приймати передкожним прийомом їжі, в подальшому – 1 раз на добу курсами по 2 - 3 місяці зперервою 7 днів. Курс лікування – 3 місяці. Гранули слід приймати під язик доповного розсмоктування за 15 – 20 хв до їди. За необхідності гранули можутьбути заздалегідь розчинені у невеликій кількості води.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Діти до 12 років.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. При захворюванняхендокринної системи підліткам, особам похилого віку та жінкам у періодивагітності і лактації препарат призначають з особливою обережністю.Обов’язкове дотримання дієти,обмеженою за калоражем, активний руховий режим.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3роки
Переглядів: 944 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я