А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вертігохеель (Vertigoheel)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин без запаху;

склад: 1,1 мл містить: Anamirta cocculus D3 − 7,7 мг, СoniummaculatumD2 − 1,1 мг, Ambra grisea D5 − 1,1 мг, Petroleumrectificatum D7 − 1,1 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат нормалізує стан мозковогокровообігу, має психотонізуючу, метаболічну (на ЦНС), судинорозширювальну дію,яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушенихфункцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження,які входять до складу препарату.Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.

Показання для застосування. Запаморочення неврогенного та судинного походження,особливо при інсульті, струсі головного мозку, дисциркуляторній енцефалопатії,артеріальній гіпертензії, атеросклерозі судин головного мозку, хворобі Меньєра;при тяжких затяжних запамороченнях, що виникають при подорожуванні (літаком,кораблем, автомобілем).

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим тадітям від 6 років − 1 ампула по 1,1 мл, дітям до 1 року − 0,2 мл(1/6 амп.), від 1 до 3 років − 0,3мл (1/4 амп.), від 3 до 6 років −0, 5 мл. (1/2 амп.).Застосовувати у вигляді внутрішньом’язових,підшкірних, внутрішньошкірних, а за необхідності – внутрішньовенних (струминнота краплинно) ін’єкцій, а також в акупунктурні точки або перорально 1 − 3рази на тиждень. Перорально препарат вживати, розчинивши разову дозу в5 − 10 мл води, розчин слід випити, затримуючи на декілька секунд у роті.При лікуванні дітей вміст ампули набирають в шприц,разову вікову дозу застосовують парентерально або капають у рот, розчинивши в 5мл води, залишки зберігають у шприці в темному місці при кімнатній температуріта приймають перорально в зазначений термін.Курс лікування при хронічному перебігу захворюваннятриває 2 − 4 тижні. У разі необхідності через 1 − 2 тижні курс лікування повторюють.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Не відомі.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. Препарат не має седативної дії ( не впливає набезпеку руху при керуванні транспортом). З урахуванням особливостей перебігузахворювання та стану хворого можна змінювати тривалість курсу лікування таспосіб застосування.Питання про доцільність застосування препаратувагітними та жінками, які годують груддю, вирішується індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у зовнішній картонній пачці притемпературі від 15оС до 25оС.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 5 років
Переглядів: 1733 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я