А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Верона (Verona)

основні фізико-хімічні властивості: капсули оранжевого кольору, вміст капсул –аморфний порошок від світлого до темно-коричневого кольору;

склад: 1 капсула містить екстрактів якірців сланких (Tribulus terrestris) –300,00 мг, вишні зимової (Withania Somnifera) – 100,00 мг, мукуни пекучої(Mucuna Pruriens) – 25,00 мг; аргіреї (Argyreia speciosa) – 60,00 мг;допоміжні речовини: тальк.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на метаболізм. Код АТС А16А Х10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комплексний природний препарат на основілікарських трав, який має біостимулюючий ефект. Препарат відновлює та стимулює клітини Лейдига (які виділяютьандрогени) завдяки посиленому виділенню лютеїнізуючого гормону. Сприяє розвиткусім’яних клітин і збільшує кількість клітин Сертолі, які підтримують тазберігають структуру сперматозоїдів і сперматогенних функцій. Верона усуваєморфологічні вади сперматозоїдів, підвищує їх рухливість і збільшує кількістьсперми, що виділяється, завдяки чому відновлюється плодючість у чоловіків.Верона також є біостимулятором – діє як геріатричний препарат, покращуєрозумову активність завдяки збільшенню ферменту сукцинатдегідрогенези вголовному мозку та печінці, що в свою чергу, збільшує клітиннеенергозабезпечення та неспецифічне збільшення опору в стані стресу танапруження. Препарат діє як імуномодулятор, покращує адаптивну можливість.Завдяки своїм протизапальним властивостям Верона полегшує м’язовий біль.Клінічні дослідження показали позитивний ефект при лікуванніклімактеричного синдрому у жінок. Зникають нейровегетативні та нейропсихічніпрояви, значною мірою збільшується лібідо.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання для застосування.Сексуальна неврастенія, зниження статевого потягу, імпотенція,олігоспермія, астеноспермія, одностороння або двостороння гіпотрофія яєчок, первиннийчи вторинний гіпогонадизм у чоловіків; клімактеричний синдром у жінок;втома та психічне виснаження, загальна втома; м’язовий та суглобовийбіль.

Спосіб застосування та дози. Доза для дорослих становить 1-2 капсули 2рази на добу. Капсули приймають вранці, перед сніданком та ввечері, перед сном,бажано запивати молоком. Для профілактики та підтримки загального тонусурекомендується приймати по 1-2 капсули на добу. Загальна тривалість лікуваннястановить від 4 до 6 тижнів. При імпотенції курс лікування становить 10 тижнів, астено-олігоспермії– не менше 18 тижнів. Дози та тривалість лікування можуть бути збільшені, акурс проводитися повторно залежно від характеру та перебігу захворювання.

Побічна дія. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічніреакції.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при встановленій підвищенійчутливості до його складових. Препарат не застосовують у дітей та підлітківвіком до 18 років.

Передозування. Передозування малоймовірне. Повідомлень щодовипадкового передозування не надходило .

Особливості застосування. Верона не викликає ефекту звикання.Прийом препарату впливає на здатність керувати автотранспортом тапрацювати з точними механізмами (можливе послаблення уваги).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасний прийомпрепарату з седативними засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, темному, сухомумісці, при температурі від +15 до +25оС. Термін придатності – 2роки
Переглядів: 2318 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я