А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алантан плюс (Alantan plus)

основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтого кольору гомогенноїконсистенції;

склад: 1 г мазі містить алантоїну 20 мг; D-пантенолу (50%розчину пропіленгліколі)100 мг;допоміжні речовини: масло парафінове, вазелін білий,ланолін безводний, етилгідроксибензоат, вода очищена.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування

Фармакотерапевтична група. Засоби, що сприяють загоєнню (рубцюванню)ран.Код АТС D03А Х.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Дія препарату є результатомнаявності двох компонентів: алантоїну та D-пантенолу.Алантоїн має протизапальну, стягувальну дію,пом’якшує та стимулює гранулювання епідермісу.D-пантенол регулює водний баланс шкіри, підвищуєрівень її пружності та еластичності.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування різноманітних ран, таких як:подряпини, невеликі рани шкіри, тріщини. Лікування опіків – сонячні опіки, атакож опіки від радіо-та фототерапії. Догляд за сосками під час годуваннягруддю. Запобігання опрілостям у немовлят. Догляд за подразненою та сухоюшкірою. Застосування при надмірному кератозі шкіри долонь та стоп.Як допоміжний засіб при лікуванні атопічногодерматиту, алергічних екзем, виразок гомілки.

Спосіб застосування та дози. Мазь рекомендується наносити на шкіру тонкимшаром 1 - 2 рази на добу.При запаленні та подразненні шкіри наносити на шкіру 2 - 3 рази надобу, у випадку порушення цілісності шкіри накладати на стерильну пов’язку 1 -2 рази на добу до зникнення симптомів захворювання.Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігузахворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом тапереносимістю препарату.При догляді за немовлятами застосовувати препаратпісля кожної зміни пелюшок.

Побічна дія. При дотриманні інструкції щодо застосуванняпрепарату не відмічено випадків виникнення побічних ефектів. У поодинокихвипадках можуть виникати алергічні реакції у вигляду шкірних висипань ісвербежу.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Передозування не виявлено.

Особливості застосування. Уникати потрапляння препарату в очі і наслизові оболонки.Вагітність і лактація.У періодвагітності застосування препарату можливо лише тоді, коли очікувана користь дляматері перевищує потенційний ризик для плода. Не наносити кремна груди перед годуванням дитини грудним молоком.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.
Переглядів: 1394 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я