А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вермокс (Vermox)

міжнародна та хімічна назви: мебендазол;5-бензоїл-2-метоксикарбоніламінобензимідазол;

основні фізико-хімічні властивості: плоскі таблетки білого або майже білогокольору з легким характерним запахом, форми диска, з фаскою, діаметром біля10,0 мм, з написом “VERMOX” на одному боці та з рискою - на іншому;склад: 1 таблетка містить 100 мг мебендазолу;допоміжні речовини: натрію лаурилсульфат, кремнію діоксид колоїнийбезводний, магнію стеарат, натрію сахарат, тальк, крохмаль, лактози моногідрат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Протигельмінтні засоби. Похідні бензимідазолу. Код АТСР02С А01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вермокс являє собоюсинтетичний антигельмінтний препарат широкого спектра дії.Вермокс перешкоджає утворенню клітинноготубуліна у гельмінтів, порушуючи таким чином споживання глюкози і нормальнітравні функції у гельмінтів, що викликає сустолітичні процеси.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо мебендазол у невеликійкількості всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Незначна його частина,потрапляючи в кров, на 90% зв’язується з білками плазми і метаболізується впечінці.

Показання для застосування. Вермокс показаний для лікування Enterobiusvermicularis; Trichuris trichiura; Ascaris lumbricioides; Ancylоstoma duodenale,Necator americanus; Strongyloides stercoralis; Taenia spp або змішаних інвазій.

Спосіб застосування та дози. 1. Ентеробіоз: незалежно від маси тіла тавіку дорослим і дітям 1 таблетка (100 мг) як одноразова доза.Оскільки повторні інвазії Enterobius vermicularisвиникають досить часто, рекомендується повторювати лікування через 2 і 4 тижні.2. Аскаридоз, тихіуріаз, анкілостомоз абозмішані інвазії: незалежно від маси тіла і віку дорослим і дітям по 1 таблетцідвічі на добу ранком і ввечері (200 мг/доба) протягом наступних 3 днів.3. Теніоз та стронгілоїдоз:дорослі: по 2 таблетки двічі на добу ранкомі ввечері (400 мг/доба) протягом 3 наступних днів;доза для дітей старше 2 років: по 1 таблетцідвічі на день ранком і ввечері (200 мг/день) протягом 3 наступних днів.

Побічна дія. Можливі минущі болі в животі, діарея, алергічніреакції (висипання на шкірі, кропив’янка, ангіоневротичний набряк).

Протипоказання. Вермокс протипоказаний хворим з алергією на данийлікарський препарат.Вагітність, період лактації. Не можна застосовувати дітям до 2 років.

Передозування. При випадковому передозуванні можуть виникати спазмив черевній порожнині, нудота, блювання та діарея.Специфічного антидоту немає. Необхідно промити шлунок водним розчиноммаpганцевокислого калію 20 мг/100 мл, прийняти активоване вугілля.

Особливості застосування. Під час лікування Вермоксом (протягом 24 год післяприйому препарату) вживання алкоголю заборонене.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Застосування Вермоксу заборонено разом з: - левамізолом (підвищена токсичність);ліпофільними препаратами (токсичність можепосилюватися);циметидин (підвищує концентрацію мебендазолув плазмі крові).

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15-30°C.Термін придатності – 5 років
Переглядів: 3003 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я