А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Верал (Veral)

міжнародна та хімічна назви: диклофенак;натрiєва сiль 2-{(2,6-дихлорфенiл)-аміно}-фенiлоцтової кислоти;

основні фізико-хімічні властивості: гомогенний безбарвний, прозорий гель зхарактерним запахом спирту;

склад: 1 г гелю містить натрію диклофенаку 0,01 г;допоміжні речовини: етанол 96 %, спирт ізопропіловий, розчин аміаку 10%, карбомер- 980, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні засоби для місцевогозастосування. Код ATC M02AA15.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Важливим компонентоммеханізму дії диклофенаку є інгібування біосинтезу простагландинів. Диклофенакпригнiчує симптоми гострого та хронiчного запалення, купiрує бiль та гiперемiю.Місцеве застосування диклофенаку швидко усуває болючість і вранiшнюскутість суглобiв, зменшує набряки, поліпшує рухливiсть кінцівок. Це дозволяєзменшити дози аналгетикiв та нестероїдних протизапальних засобiв, що одночаснопризначають для перорального прийому.Фармакокінетика

. При місцевому застосуванні диклофенак дужедобре проникає крізь шкіру до підшкірних тканин, у фасції, сухожилля, суглобовусумку i синовiальну рiдину. Ефективна концентрацiя в уражених тканинахдосягається за 20 хвилин, тоді як концентрацiя в системному кровообiгузалишається дуже низькою.Абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні - 3,3 %.За рахунок цього виключається бiльшiсть побічних явищ, що супроводжуютьпероральну та парентеральну терапiю диклофенаком.99,7 % абсорбованого диклофенаку зв’язується з білками плазми іпіддається метаболізму під час першого проходження через печінку (“first passeffect”). Далі метаболіти виводяться із сечею (40-65 %) і випорожненнями (35%); 0,8-1,0 % діючої речовини виводиться у незміненому вигляді. Розподіл об’єму диклофенаку відносно низький: 0,12-0,55 Vdssl/кг. Загальний кліренс становить 267-350 мл/хв.

Показання для застосування. Місцеве лікування при запальних ідегенеративних ревматичних захворюваннях (ревматоїдному артриті, ювенільномуревматоїдному артриті, при псоріатичному артриті, нападах подагри в стадіїзагострення, поліміозиті, дерматоміозиті, ревматичній поліміалгії, системномучервоному вовчаку, анкілозивному спондиліті, при остеоартрозі, позасуглобовомуревматизмі, больових синдромах хребта), для лікування посттравматичних іпісляопераційних деформацій рухової системи, таких як викривлення, вивихи,контузії.

Спосіб застосування та дози. Звичайно наносять 2-4 г гелю на ураженемісце 3-4 рази на день і злегка втирають, щоб гель всмоктався в шкіру. Препаратможна застосовувати дорослим і підліткам старше 15 років. Застосування гелюможна комбінувати із застосуванням інших лікарських форм з активною речовиноюдиклофенаку. ВЕРАЛ® гель можна застосовувати тривалий час.

Побічна дія. Місцеві прояви: інколи контактний дерматит звисипаннями, свербежем, почервонінням шкіри, печінням.Системні реакції: не можна виключити також небажаний вплив нашлунково-кишковий тракт. Ознаки гіперчутливості (астматичні ознаки,ангіоневротичний набряк та ін.), особливо при застосуванні препарату на великіділянки поверхні тіла.

Протипоказання. Абсолютні: пацієнтам з відомою гіперчутливістю добудь-яких компонентів препарату або до будь-яких нестероїдних протизапальнихзасобів. Не можна застосовувати гель вагітним і жінкам у період лактації, атакож накладати гель на відкриті ранові поверхні.

Передозування. При місцевому застосуванні не виявлено.

Особливості застосування. Запобігати потраплянню гелю в очі, на слизовіоболонки, рани. При перших ознаках місцевого подразнення застосування препаратуслід припинити.Беручи до уваги те, що немає достатнього досвіду застосування препаратуВЕРАЛ® у формі гелю вагітним, а також жінкам у період лактації,застосовувати гель цій категорії хворих не рекомендується.Вплив на здатність виконувати роботу, що потребує підвищеноїконцентрації уваги, координації рухів і швидкої реакції. Ніякого негативноговпливу на здатність виконувати роботу, що потребує підвищеної концентраціїуваги, координації рухів і швидкої реакції, при застосуванні гелю ВЕРАЛ®не було виявлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При локальному застосуванні препарату ніякихклінічно значущих проявів взаємодії не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 – 25 0С,захищати від морозу та прямого сонячного світла. Зберігати в недоступному длядітей місці.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 698 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я