А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вентеро-нова (Ventero-nova)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, круглі,двоопуклої форми, від світло-зеленого до зеленкувато-сірого кольору; склад: 1таблетка містить:сепії їстівної висушеної грудного щита (Endoconha Sepia (Sepiaesculenta Hoyle) 0,156 г; рябчика хубейського висушених цибулин (BulbusFritillariae hupehensis (Fritillaria hupehensis Hsiao et K.C.Hsia) 0,078 г;мелії тоозендан висушених та проварених у вині зрілих плодів (без шкірочки) (Meliatoosendan Sieb. et Zucc.) 0,078 г; коптиса китайського висушених кореневищ(Rhizomata Coptidis (Coptis chinensis) 0,039 г; абрикоса звичайного висушенагозрілого насіння (ядер плодів) (Semen Armeniacae amarum (Armeniaca vulgarisLat.) 0,039 г; хохлатки яньхусо висушених та виварених в оцті кореневищ(Rhizomata Corydalis (Corydalis yanhusuo W.T.Wang) 0,039 г; хурми східноїрозтовченого насіння (Mannosum Kaki (Diospyros kaki Thunb.) 0,039 г; еводіїрутоплідної висушених та виварених у солоній воді плодів (Fructus Evodiae(Evodia rutaecarpa (Juss.) Benth. Var. officinalis (Dode) Huang) 0,020 г;алойного дерева китайського деревинної смоли (Lignum Aquilariae resinatum(Aquilaria sinensis (Lour.) Gilg) 0,01196 гдопоміжні речовини: цукор тростинний, тальк, гідроксиметилцелюлоза,поліакрилат, титану діоксид, твін-80, хлорофілу мідно-натрієва сіль.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антациди в комбінаціях з іншими препаратами. Код АТСА02А Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вентеро-Нова є комбінованим препаратом, фармакологічнівластивості якого зумовлені комбінованим ефектом рослинних компонентів, щовходять до його складу. Препарат має виражені антацидні, антисекреторні, протизапальні,місцевоанестезуючі, спазмолітичні, антибактеріальні властивості, поліпшує регенераторні процеси в слизовій оболонці шлункаі дванадцятипалої кишки, а також моторику шлунка і дванадцятипалої кишки. Фармакокінетика. Не вивчалася.Показаннядля застосування. Хронічний гастрит з підвищеною секреторною активністю; хронічнийгастродуоденіт; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування та дози.Вентеро-Нова застосовується внутрішньо у дорослих. Приймають по 3 таблетки 2-3 рази на добу за 2 години до або через 2години після прийому їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води. Якщо немає особливих рекомендацій лікаря, залежно від основногозахворювання, тривалість лікування становить 15 днів.

Побічна дія. При застосуванні препарату у рекомедованих дозах виникнення побічнихреакцій до цього часу не зареєстровано.

Протипоказання. Атрофічний гастрит. Дитячий вік.Алергія на будь-який інгредієнт, що входить до складу Вентеро-Нова.

Передозування. Дані щодо передозування відсутні.

Особливості застосування. Під час застосування препарату забороняється вживати гостру та кислуїжу. Вагітність та лактація. Негативний вплив препарату в період вагітностіта годування груддю не зареєстрований, однак застосування Вентеро-Нова у ціперіоди має здійснюватись лише за рекомендацією лікаря. Вплив на здатність керувати транспортними засобамита іншими механізмами.Препарат не чинить негативного впливу на здатність керуватитранспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світламісці, при температурі не вище 25 °С.При зазначених умовах зберігання термін придатності становить 3 рокивід дати випуску, що вказана на упаковці. Препарат не слід використовувати після закінчення терміну придатності,що зазначено на упаковці
Переглядів: 1658 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я