А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Венорутон300 (Venoruton300)

міжнародна та хімічнаназви: rutoside;О-(b-гідроксіетил)-рутозиди;

основні фізико-хімічні властивості: жовто-бежеві непрозорікапсули, розмір №1, з відбитком “VENORUTON 300” на корпусі капсули;

склад: 1 капсула містить о-(β-гідроксіетил)-рутозидів 300 мг;допоміжні речовини: макрогол 6000, оксид залізажовтий, титану діоксид, желатин.

Формавипуску.Капсули.

Фармакотерапевтичнагрупа.Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.Код АТС С05СА01.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Сприяєзміцненню стінок капілярів і нормалізації їх проникності. Блокує агрегаціюеритроцитів та чинить захисну дію на ендотелій судин.При хронічнійвенозній недостатності Венорутон 300 зменшує вираженість таких її проявів, якнабряки, біль, судоми, трофічні розлади. Препарат ефективний при варикозномудерматиті та варикозній виразці. Полегшує симптоми, пов'язані з гемороєм: біль,ексудацію, свербіж і кровотечу.Венорутон 300сприяє зменшенню вираженості побічних ефектів променевої терапії (цистит,ентеропроктит, дисфагія, почервоніння шкірних покривів тощо).Завдякипозитивному впливу Венорутону 300 на проникність і резистентність стіноккапілярів він сприяє уповільненню розвитку діабетичної ретинопатії. Крім того,його вплив на реологічні властивості крові сприяє запобіганню мікротромбозів таінших уражень сітківки судинного генезу.Фармакокінетика.Після прийому внутрішньо 14С-О-(β-гідроксіетил)-рутозидівабсорбція у людини становить близько 10 - 15%. Максимальна концентрація уплазмі крові досягається у межах 1 - 9 год. Протягом 120 год концентраціюпрепарату можна виявити; її зниження відбувається біекспоненційно. Післяприйому внутрішньо препарату з радіоактивною міткою відмічається виведення зсечею 3 - 6% радіоактивності за 48 год. Період напіввиведення варіює від 10 до25 год. О-(β-гідроксіетил)-рутозиди і їх глюкуроновані метаболітививодяться в основному з жовчю.

Показаннядля застосування. Симптоматична терапія проявів хронічної венозної недостатності(стомленість, набряки, припухлість, тяжкість і біль у ногах, судоми,парестезії).Постфлебітичнийсиндром, трофічні порушення, варикозний дерматит і варикозні виразки.У складідопоміжної терапії при склеротерапії та видаленні варикозних вузлів.Симптоматичнатерапія геморою (біль, ексудація, свербіж і кровотеча) та його ускладнень.Венознанедостатність і геморой при вагітності, починаючи з 4-го місяця.Як допоміжнатерапія в лікуванні ретинопатії у хворих на цукровий діабет, артеріальнугіпертензію та атеросклероз; профілактика епізодів минущої сліпоти.

Спосібзастосування та дози. Препарат застосовують внутрішньо.На початковомуетапі лікування призначають по 1 капсулі (300 мг) 3 рази на день під час їди.Зменшення вираженості симптомів звичайно відмічається протягом 2-х тижнівлікування. Рекомендується продовжувати прийом препарату у тій самій дозі доповного зникнення набряків та інших симптомів. Потім лікування можна перервати(поліпшення звичайно триває принаймні 4 тижні після припинення лікування). Привідновленні симптомів лікування слід розпочати знову – або за наведеною вище схемою,або підтримуючими дозами: мінімальна підтримуюча доза – 600 мг на добу, тобтопо 1 капсулі 2 рази на добу до повного усунення симптоматики захворювання.

Побічна дія.З боку травної системи: рідко - слабкі диспептичніявища (діарея, метеоризм).Алергічні реакції: шкірні висипи.Інші: головний біль, припливикрові до обличчя.Після припинення лікування цісимптоми швидко зникають.

Протипоказання.Підвищеначутливість до препарату або інших рутозидів.І триместр вагітності та період лактації. Дитячийвік до 15 років.

Передозування.Провипадки передозування повідомлень немає.

Особливостізастосування. Препарат застосовується в основному у складі комбінованої терапії.Вагітністьі лактація.У ходіклінічних досліджень застосовували Венорутон 300 в період вагітності, однакйого застосування в I триместрі спеціально не вивчалося.У дослідженняхна тваринах не було відмічено ні тератогенних, ні будь-яких інших небажанихвпливів на плід. Беручи до уваги все вищезазначене, а також керуючисьприйнятими в клінічній практиці правилами, призначення Венорутону 300внутрішньо можливе лише з 4-го місяця вагітності і лише за абсолютнимипоказаннями. Сліди О-(β-гідроксіетил)-рутозидів, які визначалися втканинах плода та материнському молоці (експериментальні дослідження натваринах), не розглядаються як клінічно значущі.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Рекомендується одночасно призначати аскорбінову кислоту зметою підвищення капіляростабілізуючого ефекту.

Умови та термін зберігання.Зберігатив недоступному для дітей, сухому місці при температурі не віще 30 0С. Термін придатності -5 років
Переглядів: 820 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я