А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Венітан (Venitan)

основні фізико-хімічні властивості: світло-коричневий гомогенний крем;

склад: 1 г крему містить 50 мг екстракту насіння кінського каштана (Aesculushippocastanum L.), до складу якого входить 20 % есцину, що відповідає 1 %есцину у кремі на гідрофільній основі;допоміжні речовини: натрію едетат, кислота сорбінова,гліцеролу моностеарат, вазелін білий, масло мінеральне, спирт цетостеариловий,мігліол 812, пропіленгліколь, кремнію діоксид колоїдний безводний, полімерJP-400 UC, речовина протипінна AF, полісорбат 40, вода очищена.

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтичнагрупа.Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Код АТС С05С Х03.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Комплексний препарат рослинного походження переважно з ангіопротекторноюактивністю.Венітан® крем є рослинним лікарським засобом для місцевогозастосування при захворюванні вен. Основною активною речовиною є екстракт насіння кінського каштана(Aesculus hippocastanum L.). Насіння кінського каштана містить ряд активнихінгредієнтів: флавонові глікозиди, кислий сапонін есцин і катехіни.Найважливішим з них є есцин, який підвищує тонус венозних стінок і зменшуєламкість і проникність капілярів. Таким чином зменшується набряк, підвищуєтьсякровотік і поліпшується метаболізм в ушкоджених тканинах.Венітан® крем призначений для полегшення таких явищ, якнабряк, відчуття важкості і втоми у ногах, що спричинені веностазом нижніхкінцівок. Він є добрим доповненням до компресійної терапії (затягнуте взуття і бандаж).Крім того, крем зменшує набряк і прискорює резорбцію гематом від ударів івнаслідок інфузій чи ін’єкцій.Фармакокінетика.Не досліджувалась.

Показання для застосування. Порушення периферичного кровообігу, варикознерозширення вен, венозна недостатність, відчуття важкості в ногах при вагітностіабо тривалому стоянні, для зняття набряків м’яких тканин і прискореннярозсмоктування посттравматичних гематом і гематом після ін’єкцій.

Спосіб застосування та дози. Наносити тонкий шар крему на шкіру зони ушкодження 2 – 3 рази на день.Тривалість застосування залежить від вираженості лікувального ефекту.

Побічна дія. Можливі реакції підвищеної чутливості.Крем містить сорбінову кислоту, яка може спричинювати подразнення.

Протипоказання. Гіперчутливість до насіння кінського каштана абоінших компонентів препарату.

Особливості застосування. Не слід наносити крем на запаленушкіру, відкриті рани та слизові оболонки. Не масажувати при нанесенні. Прираптовій появі сильно виражених симптомів венозної недостатності (набряк, змінакольору шкіри, відчуття напруження та біль), особливо на одній кінцівці, слідвиключити тромбоз вен нижніх кінцівок.Застосування в періоди вагітності та лактації. Негативної дії невідмічено. Венітан® крем можна застосовувати при вагітності і вперіод лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище25 0С.Зберігати у недоступному для дітеймісці!Термін придатності - 2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення термінупридатності
Переглядів: 932 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я