А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Актовегін (Actovegin)

основні фізико-хімічні властивості: безколірний або жовтуватий прозорийоднорідний гель;

склад: 5 г гелю містить депротеїнізований гемодериват із крові телят 1 мл, щовідповідає 40 мг сухої маси;допоміжні речовини: тіомерсал, натрію кармелоза, сорбітолу розчин,молочна кислота або натрію гідроокис.

Форма випуску. Очний гель. Фармакотерапевтична група. Офтальмологічні засоби.Трофічні засоби.Код АТС SО1XА21.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Актовегін –антигіпоксант, що активує метаболізм глюкози та кисню. Містить тількифізіологічні речовини з молекулярною масою, що менша за 5000 дальтон. Намолекулярному рівні цей препарат сприяє прискоренню процесів утилізації кисню(підвищує стійкість до гіпоксії) і глюкози, тим самим сприяє підвищеннюенергетичного метаболізму. Сумарний ефект цих процесів полягає в посиленніенергетичного стану клітини, особливо в умовах гіпоксії та ішемії. Фармакокінетика. Дія зовнішніх лікарських форм не виходить за межі їхаплікації. Це було доведено шляхом повторних аплікацій у одних і тих самихосіб.

Показання для застосування. Опік рогівки (кислотами, лугами, вапном).Виразки рогівки різного генезу.Запалення рогівки різного походження, при трансплантації рогівки (до іпісля операції).Профілактика і лікування променевих виразок.Опіки, дефекти епітелію рогівки у пацієнтів з контактними лінзами.Підбір контактних лінз у пацієнтів з порушенням трофіки рогівки.

Спосіб застосування та дози. Зовнішньо.Якщо не вказано інакше, у хворе око безпосередньо із тюбику видавити 1– 2 краплі Актовегіну 1 – 3 рази на день. Відкриту упаковку зберігати не довше4-х тижнів.Тривалість терапії залежить від причинизахворювання і визначається лікарем.

Побічна дія. Побічні реакції проявляються рідко і головним чином зумовленігіперчутливістю до компонентів препарату (сльзотеча, почервоніння склер).

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.

Передозування.На сьогодні про випадки передозуванняпрепаратом Актовегін не повідомлялося.

Особливості застосування. Періоди вагітності та лактації. Застосування препарату Актовегін очний гель допускається.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Даних про взаємодію Актовегіну з іншими препаратами немає.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі 18 – 25˚ С. Термін придатності – 3 роки. 
Переглядів: 3324 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я