А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ван - бі (One - be)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули довгастої форми,з написами “One-Be” на темно-синьому корпусі та світло-блакитній кришечці, щомістить сіровато-коричневий порошок з чорними включеннями;

склад: 1 капсула містить екстракти лікарських рослин:Діючі речовини:Shatavari (Asparagus racemosus) 170 мгAshwagandha (Withania somnifera) 100 мгVidharikand (Pueraria tuberosa) 100 мгKaunchbeej (Mucuna pruriens) 50 мгVarahikand (Dioscorea buldifera) 50 мгVriddhadaru (Argyreia speciosa) 50 мгPippali (Piper longum) 25 мгShuddha Shilajit (Asphalt) 85 мгДопоміжні речовини: лактоза, кальцію фосфат, тальк, кремнію діоксид,магнію стеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані препарати стимулюючої, адаптогенної тастреспротекторної дії. Код АТС G04B X30.

Фармакологічні властивості.Біологічноактивніречовини, що містяться в екстрактах лікарських рослин, які входять до складупрепарату Ван-Бі, сприяють відновленню фізичної та розумової працездатності(зокрема, стимулюють діяльність центральної нервової системи та покращуютьпам’ять), підвищують статеву потенцію, проявляють стреспротекторну таанксіолітичну дію, а також активують процеси імунітету, виявляючи адаптогеннуактивність (підвищують стійкість організму людини до несприятливих умовнавколишнього середовища).Ashwagandha (зимова вишня, індійський жень-шень).Має виражену адаптогенну дію, стимулює захисну функцію імунної системиорганізму, підвищує сексуальну активність та підсилює сперматогенез (навіть учоловіків літнього віку), виявляє седативний ефект при психоемоційних стресах,а також протизапальну, антибактеріальну та протипухлинну активність.Shatavari (спаржа).Застосовується як адаптогенний засіб, імуномодулятор та афродизіак(підвищує сексуальну активність, нормалізує лібідо, стимулює сперматогенез),тонізує центральну нервову та серцево-судинну системи, нормалізує обмін речовинта процеси травлення, у жінок посилює лактацію, нормалізує менструальний циклта лібідо.Shuddha Shilajit (мумійо).Уповільнює процеси старіння, поліпшує фізичний та психоемоційний стан,підвищує лібідо та загальний тонус організму, має властивості імуномодулятората стреспротекторного засобу. Широкий спектр дії шилажиту обумовленийзбалансованим вмістом багатьох життєво-необхідних мінеральних та органічнихсполук, зокрема, мікро- та макроелементів (Fe, Mn, Zn, Ca та ін.) таамінокислот (гліцин, аланін, пролін, тирозин, валін, ізолейцин, тіонін).Kaunch Вeej.Потужний афродизіак, який при регулярному застосуванні посилює статевийпотяг (лібідо) та стимулює сексуальну активність. Прискорює процеси обмінубілків, сприяючи збільшенню маси тіла. Підвищує тонус центральної нервовоїсистеми, завдяки вмісту L-ДОФА чинить антипаркінсонічний ефект. Зменшує частотусерцевих скорочень та розширює периферичні кровоносні судини, що призводить дозниження артеріального тиску. Vriddhadaru.Підсилює статевий потяг та поліпшує сперматогенез, нормалізує процесиметаболізму і травлення, гальмує фізичну та інтелектуальну інволюцію організму.Vidhari Kand.Поліпшує лактацію у жінок, стимулює статеву активність чоловіків.Підвищує енергетичні та захисні можливості організму, має адаптогеннівластивості та нормалізує обмін речовин.Varahikand (діоскорея, батат).Посилює лібідо, нормалізує загальний психосоматичний стан організму тадіяльність системи травлення, має властивості адаптогена, імуномодулятора,протидіабетичного та антигельмінтного засобу. Pippali (перець довгий, перець чорний).Стимулюєсерцево-судинну систему та дихання, прискорює обмін речовин, виявляєпротимікробну, антисептичну та проносну активність. Сприяє підтриманнюстатевої, інтелектуальної функцій та діяльності шлунково-кишкового тракту.

Показання для застосування.Ван-Біпризначають при станах загального виснаження (в період реконвалесценції післяперенесених інфекційних та інших захворювань, тяжкої фізичної роботи і т. ін.),при зниженні сексуальної активності (за винятком випадків гормональних статевихзахворювань), для профілактики та лікування психоемоційних стресів, стимуляціїфізичної та розумової працездатності, а також для прискорення адаптації донесприятливих чинників навколишнього середовища.

Спосіб застосування та дози.Дорослим, як правило, рекомендують приймати внутрішньо по 1капсулі Ван-Бі один або два рази на день до досягнення стабільного лікувальногоефекту.

Побічна дія. При застосуванні рекомендованих доз Ван-Бі, як правило, переноситьсядобре.У деяких хворих при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентівпрепарату можливі такі побічні реакції, як запаморочення, сонливість, запор абозбільшення частоти випорожнення кишечнику.

Протипоказання. Ван-Бі протипоказаний при індивідуальній підвищеній чутливості докомпонентів препарату.Безпечність та ефективність застосування препарату у дітей, вагітнихжінок та матерів-годувальниць не встановлені, тому не рекомендується призначатипрепарат дітям віком до 14 років, вагітним жінкам і в період лактації.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату ненадходило.

Особливості застосування. Препарат Ван-Біне погіршує здатності керувати транспортними засобами та працювати з потенційнонебезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Ван-Бі з іншими лікарськими засобами недосліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі в темному, сухому, недоступному длядітей місці.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1489 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я