А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вампілокс (Vampilox)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусомсвітло-блакитного кольору та темно-блакитного кольору кришечкою;

склад: 1 капсула містить амоксициліну 250 мг, клоксациліну 250 мг,лактобактерій 60 000 000 спор;допоміжні речовини: тальк.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування.Код АТС J01C R50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вампілокс – комбінований препарат,дія якого зумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу.Амоксицилін і клоксацилін – напівсинтетичні антибіотики групи пеніцилінів зшироким спектром бактерицидної дії. Амоксицилін активний щодо грампозитивних мікроорганізмів:Staphylococcus spp. (за винятком штамів, що продукують пеніциліназу),Streptococcus spp.; грамнегативних мікроорганізмів: Nesseria gonorrhoeae,Neisseria meningitidis, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp.,Klebsiella spp.До амоксициліну стійкі мікроорганізми, якіпродукують пеніциліназу.Клоксацилін – антибіотик, активний щодо якграмнегативних, так і грампозитивних мікроорганізмів: Staphylococcus spp.,Corynebacterium diphteriae, Neisseria gonorrhoeae, Pseudomonas aeruginosa. Крімтого, клоксацилін активний щодо мікроорганізмів, які продукують пеніциліназу,тому він ефективний при лікуванні змішаних інфекцій, спричиненихгрампозитивними мікроорганізмами.Лактобактерії зберігають і коригують фізіологічнурівновагу кишкової мікрофлори, порушення якої є одним з основних побічнихефектів при проведенні антибіотикотерапії.Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо антибактеріальнікомпоненти Вампілоксу повністю всмоктуються у травному тракті, не втрачаючиактивності у кислому середовищі шлунка. Максимальна їх концентрація в плазмікрові досягається через 1 - 2 год після прийому препарату. Періоднапіввиведення – 1 - 1,5 год. Виділяється в основному нирками (70% - з сечею).

Показання для застосування. Вампілоксзастосовується для лікування гострих інфекцій ЛОР-органів (синусит, середнійотит, фарингіти, ангіна, перетонзилярний абсцес); нижніх дихальних шляхів (гострийбактеріальний бронхіт, позалікарняна бактеріальна пневмонія); сечовивіднихшляхів (гострий пієлонефрит, безсимптомна бактеріурія); деяких кишковихінфекцій (черевний тиф, сальмонельоз); шкіри і м’яких тканин (абсцес,карбункул, фурункульоз); кісток і суглобів (остеомієліт); ендокардиту; дляпрофілактики інфекційних ускладнень при пересадці шкіри; при стоматологічнихвтручаннях.Може призначатися також при іншихінфекційно-запальних захворюваннях, таких як абсцес мозку, менінгіт, сепсис,емпієма плеври.Застосування комбінації “амоксицилін/клоксацилін”може бути доцільним для лікування хронічних інфекцій дихальних і сечовивіднихшляхів. А наявність у складі Вампілоксу мікроспор лактобактерій забезпечуєзахист від кишкового дисбактеріозу і дисбіозу.

Спосіб застосування та дози. Дози встановлюють індивідуально, зурахуванням тяжкості інфекції. При призначенні Вампілоксу рекомендуєтьсявикористовувати таку схему лікування: Вік 6 - 10 років 10 - 14 років Дорослі Маса тіла 22 - 33 кг 33 - 49 кг Захворювання середньої тяжкості 1 капсула 2 рази на добу 1 капсула 3 рази на добу 2 капсули 2 рази на добу (кожні 12 год) або по 1 капсулі 3 рази на добу (кожні 8 год) Тяжкі інфекції 2 каспули 2 рази на добу 3 капсули 2 рази на добу 2 капсули 3 рази на добу (кожні 8 год) Курс лікування становить 5 - 14 днів. Приймати за 1 год або через 2 годпісля їди.

Побічна дія. Побічні ефекти при прийомі Вампілоксу спостерігаютьсярідко. У деяких випадках при підвищеній чутливості до препаратів пеніциліновогоряду можливі алергічні реакції: кропив’янка, еритема, риніт, кон’юнктивіт; дужерідко – пропасниця, біль у суглобах, еозинофілія. З боку шлунково-кишкового трактуможуть спостерігатися діарея, нудота, блювання, рідко – біль у животі. З бокуцентральної нервової системи - головний біль, зміна поведінки, запаморочення,судоми, безсоння, збудження.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату та його компонентів;інфекційний мононуклеоз; бронхіальна астма. Діти до 6 років.

Передозування. Симптоми: головний біль, запаморочення, нудота, блювання, діарея,втрата свідомості.Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля, сольовіпроносні.У разі введення занадто великих доз препарату рекомендується провестигемодіаліз, після цього - симптоматичне лікування.

Особливості застосування. З обережністю призначають препарат хворим знирковою недостатністю - таким пацієнтам знижують разову дозу чи збільшуютьінтервал між прийомами препарату до 12 год. Слід дотримуватись обережності приприйомі препарату особам, схильним до алергічних реакцій. Призначення препаратувагітним і жінкам в період лактації можливо тільки тоді, коли очікувана користьдля матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини, та здійснюєтьсяпід контролем лікаря.Вплив наздатність керувати транспортними засобами та працювати з потенційнонебезпечними механічними пристроями.Під час лікування слід утримуватися від керуванняавтотранспортом або працювати з потенційно небезпечними механічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночаснезастосування Вампілоксутаалопуринолу збільшує ймовірність появи висипки на шкірі. Одночасний прийом зантацидами зменшує абсорбцію амоксициліну, що входить до складу препарату.Одночасне застосування з пробенецидом сповільнює виведення препарату ізорганізму. Не призначають з антибіотиками бактеріостатичної дії (зтетрацикліном, хлорамфеніколом та ін.).Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншоюмірою - ацетилсаліцилова кислота і сульфінпіразон пригнічують канальцевусекрецію препаратів пеніцилінового ряду, що призводить до збільшення періодунапіввиведення та збільшення концентрації амоксициліну в плазмі крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі від 18 до 25°С. Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 912 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я