А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Валордин (Valordine)

основні фізико-хімічні властивості:прозорабезбарвна рідина зі специфічним ароматним запахом;

склад:1мл препарату містить 0,02 г етилового ефіру α-бромізовалеріанової кислотита 0,02 г фенобарбіталу;допоміжні речовини: олія м’яти перцевої, олія хмелю, спирт етиловий 95%, вода очищена.

Форма випуску.Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група.Снодійні та седативні засоби. Код АТС N05C B02.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Комбінований препарат для внутрішньогозастосування, дія якого визначається його складниками. Етиловий ефірα-бромізовалеріанової кислоти має седативний, спазмолітичний та слабковиражений снодійний ефекти. Фенобарбітал виявляє седативний тасудинорозширювальний ефекти без видимого снодійного ефекту, якщо препаратприймається у звичайних дозах. Олія м’яти перцевої виявляє рефлекторнийсудинорозширювальний та спазмолітичний ефекти. У великих дозах препарат маєлегкий снодійний ефект.Показання для застосування.Неврози зпідвищеною дратівливістю, вегето-судинна дистонія з кардіальними симптомами, тахікардія,безсоння (нічниці), спазми кишечнику, жовчовидільних шляхів, ранні стадіїартеріальної гіпертензії.Спосіб застосування та дози.Дорослі приймають внутрішньо до прийому їжі по 10–20 крапель 2–3 разина добу. При тахікардії та спазмах гладкої мускулатури разову дозу збільшуютьдо 40–45 крапель. Побічна дія.Можуть з`явитисясонливість, запаморочення.Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату, виражені порушенняфункції нирок та печінки, вагітність і лактація.

Передозування.При тривалому застосуванні та передозуванні може розвинутися вираженепригнічення центральної нервової системи, що усувається прийомом кофеїну.

Особливості застосування.Містить алкоголь і фенобарбітал, які можуть спричинити порушення координаціїі швидкості психомоторних реакцій, тому особам, що приймають препарат, вартобути обережними при роботі з механізмами, керуванні автомобілем тощо. Слідуникати одночасного вживання спиртних напоїв.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Препарати, що мають пригнічувальний ефект на центральну нервову систему(амітриптилін, феназепам тощо) посилюють дію Валордину.

Умови та термін зберігання.Зберігати у недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при кімнатній температурі.Термін зберігання - 2 роки
 
От редакции: наверное никому не секрет, что мебель бывает как для дома, так и для производственных целей. И здесь есть очень большая разница. Например, мебель для баров никак не подойдет для аптек. И наоборот. В каждом производстве учитываются свои нюансы, которые часто регламентируются государственными службами, например санэпидемстанцией.
Переглядів: 820 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я