А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Валідол-лугал (Validol-lugal)

хімічна назва: розчин ментолу в ментиловому ефірі кислотиізовалеріанової 25%;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до світло-бежевогокольору, плоскоциліндричні, з рискою і фаскою, з характерним запахом ментолу.На поверхні таблеток допускається наявність сіруватих вкраплень;

склад: 1 таблетка містить: розчину ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової0,06 г;допоміжні речовини: цукор, кальцію стеарат.

Форма випуску. Таблетки під’язикові.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані кардіологічні препарати. Код АТС С01Е Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Виявляє помірну рефлекторну судинорозширювальну (утому числі, коронаророзширювальну) та седативну дію за рахунок подразненнянервових рецепторів слизуватої оболонки ротової порожнини. Стимуляціярецепторів супроводжується індукцією вивільнення ендогенних фізіологічноактивних речовин, які приймають участь у зменшенні больових відчуттів, унормалізації проникності судин, у регуляції функціонування нервової тасерцево-судинної систем. У пацієнтів з артеріальною гіпертензією виявляєпомірний нетривалий антигіпертензивний ефект. Валідол малотоксичний і некумулюється в організмі. Не спричиняє алергічних реакцій.Дія препарату при сублінгвальному застосуванні розвивається через 5хвилин.Фармакокінетика.Фармакокінетичні дослідження валідолу не проводилися.

Показання до застосування. Функціональна кардіалгія, нейро-циркуляторнадистонія по кардіальному типу, легкі нетривалі приступи стенокардії (у складікомбінованої терапії); неврози, істерія, нудота невротичного характеру, морськата повітряна хвороба (симптоматична терапія).

Спосіб застосування та дози. Таблетки тримають у роті(під язиком) до повного розсмоктування. Разова доза складає для дорослих 1–2таблетки; добова доза – звичайно 2–4 таблетки. При необхідності добова дозаможе бути збільшена.Тривалість лікування – до 7 днів.

Побічна дія. Рідко – незначна нудота, сльозотеча, запаморочення,короткочасна артеріальна гіпотензія, сонливість.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентівпрепарату, виражена артеріальна гіпотензія.

Передозування. Симптоми: можуть проявлятися увигляді більш виражених побічних ефектів – артеріальна гіпотензія, нудота тазапаморочення. Лікування: відміна препарату. Зазначені явища звичайно проходятьсамостійно.

Особливості застосування. При застосуванні препарату в складі комбінованоїтерапії приступів стенокардії у випадку відсутності ефекту в перші 5 хвилинслід призначати нітрати. Необхідна обережність в перші години після прийомупрепарату при роботі з транспортними засобами або при такій роботі, що вимагаєпідвищеної уваги, тому що можливе запаморочення, сонливість та послабленняшвидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Зменшує виразність головного болю,обумовленого прийомом нітратів. Потенціювання седативного таантигіпертензивного ефектів можливе при одночасному прийомі з іншимипсихотропними та антигіпертензивними засобами, опіоїдними анальгетиками,засобами для наркозу та алкоголем.

Умови та термін зберігання. У захищеному від вологи місці при температурівід 8 0С до 15 0С. Зберігати у недоступному длядітей місці!Термін придатності – 2 роки.
Переглядів: 1863 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я