А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Валеріана форте (Valeriana forte)

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою,жовтого кольору;

склад: 1 таблетка містить валеріани екстракт густий (в перерахуванні на сухуречовину) 0,04 г;допоміжні речовини: магнію карбонат основний, крохмаль картопляний, тальк,сахарин, ораdry.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Код АТС N05С М09.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат зменшує збудливість центральної нервової системи.Дія обумовлена вмістом ефірної олії, більша частина якої – це складний ефірспирту борнеолу та ізовалеріанової кислоти. Седативні властивості мають такожвалепотріати та алкалоїди – валерин і хотинін. Седативна дія проявляєтьсяповільно, але досить стабільно. Валеріанова кислота і валепотріати виявляютьслабку спазмолітичну дію. Препарат практично не спричиняє відчуття втоми, невпливає на розумову та фізичну працездатність.Фармакокінентика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Підвищена нервова збудливість, безсоння; у складікомбінованої терапії при легких функціональних порушеннях з бокусерцевосудинної системи.

Спосіб засосування та дози. Внутрішньо дорослим по 1 - 2 таблетки 3 рази надобу. Тривалість курсу лікування 14 днів.

Побічна дія. Сонливість, відчуття пригнічення, зниженняпрацездатності, запаморочення, які минають при зменшенні дози або (у разі їхвираженості) відміни препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препаратів валеріани;депресія або інші стани, що супроводжуються пригніченням діяльності центральноїнервової системи.

Передозування. Можливе посилення описаних побічних ефектів.Лікування симптоматичне.

Особливості засосування. Лікувальна дія проявляється при систематичному ітривалому лікуванні. При застосуванні препарату не спостерігається розвиткузалежності. Застосування в періоди вагітності і лактації можливо лише у разі, колиочікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.При застосуванні препарату слід утримуватися від керуваннятранспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює ефект снодійних, седативнихзасобів, спазмолітиків.

Умови та терміни зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці при температурі від +8°С до +15°С. Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 761 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я