А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Валевігран (Valevigran)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричноїформи, з напівсферичними кінцями, з кришечкою оливково-зеленого і корпусомбілого кольору. Вміст капсул гранули світло-коричневого кольору із слабкимспецифічним запахом. Допускаються включення білого кольору;

склад: 1 капсула містить валеріани комплекс гідрофільний - 50 мг ;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний,аеросил.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Код АТС NO5C.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Дія препарату зумовленавластивостями гідрофільного комплексу валеріани лікарської. Крім складнихефірів борнеолу та ізовалеріанової кислоти, які входять до складу валеріани, упрепараті міститься сума гідрофільних амінокислот. Наявність гідрофільногокомплексу амінокислот, який представлений в основному γ‑аміномасляноюкислотою (ГАМК), забезпечує препарату виражений вплив на мозковий метаболізм.Це проявляється покращанням та інтенсифікацією обміну речовин у ЦНС,розширенням капілярів мозкової тканини. ГАМК одночасно забезпечує стійкістьнейронів до гіпоксії. Складні ефіри борнеолу та ізовалеріанової кислоти, щомістяться у валеріані, зменшують збудливість центральної нервової системи,знижують напруження і дратівливість, виявляють седативні, снодійні,спазмолітичні властивості і тим самим запобігають виникненню та розвиткупобічних явищ, що властиві γ‑аміномасляній кислоті. Крім того,складний фітокомплекс біологічно активних речовин валеріани уповільнює серцевийритм, розширює вінцеві судини серця, має жовчогінну дію, посилює секреторнуактивність залоз слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.Препарат навіть при тривалому застосуванні не викликає розвитку залежності,не пригнічує психомоторну функцію, не погіршує працездатність.Фармакокінетика. Не встановлена.

Показання для застосування. Психічне та розумове перенапруження, хвилювання, щосупроводжуються пригніченістю, втомленістю, неуважністю, підвищеною нервовоюзбудливістю, напруженням, легкими формами розладу сну, головним болем;нейроциркуляторна дистонія з тахікардією, кардіалгією і артеріальноюгіпертензією. Лікування початкових форм психоорганічного синдрому (у т. ч. упацієнтів похилого віку при недостатній концентрації уваги, зниженні процесівзапам’ятовування та частій зміні настрою).

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 роківпризначають Валевігран по 1-2 капсулі 2-3 рази на добу за півгодини до їжі; припочатковій формі безсоння – по 1-2 капсулі за 1-1,5 години до сну. Тривалістьлікування становить 3-4 тижні.

Побічна дія. Препарат добре переноситься, але при підвищеннірекомендованих доз можлива поява в’ялості, пригніченості, слабкості,гіпотензії, сонливості, головного болю, зниження працездатності та концентраціїуваги. Можливі нудота, біль у животі.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,гіпотензія, депресивний стан, сонливість, жовчокам’яна хвороба, дитячий вік до12 років.

Передозування. Клінічних симптомів передозування Валевіграномнемає. При перевищенні рекомендованих доз підвищується ймовірність виникненняпобічних ефектів.

Особливості застосування. Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату.Не рекомендується застосування великих доз у пацієнтів, професійна діяльністьяких вимагає швидкої фізичної та психічної реакції. При застосуванні залкоголем можливе посилення снодійного ефекту.При вираженому атеросклерозі мозкових судин та при артеріальнійгіпотензії препарат можна застосовувати тільки під контролем лікаря.Необхідно з обережністю застосовувати при вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат можна застосовувати з іншимизаспокійливими засобами, які пригнічують діяльність ЦНС, але потрібно мати наувазі, що Валевігран підсилює дію снодійних препаратів, транквілізаторів,спазмолітичних, антигіпертензивних засобів центральної дії, нейролептиків,спирту етилового, ноотропних засобів, засобів для наркозу, курареподібнихміорелаксантів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 2 роки.

Упаковка. По 10 капсул у контурній чарунковій упаковці, по 2 контурні чарунковіупаковки в пачці
 
 
Переглядів: 991 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я