А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вазокет600 (Vasoket600)

міжнародні назва: діосмін;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки довгастої форми, сірувато-жовтогоабо світло-жовтого кольору;

склад: 1 таблетка містить 600 мг діосмінудопоміжні речовини: повідон, целюлозамікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі (капіляропротекторні)засоби. Біофлавоноїди. Код АТС С05С АОЗ

Фармакологічні властивості.ФармакодинамікаДіосмінвиявляє флеботонізуючу дію: зменшує розтяжність вен, підвищує тонус вен(дозозалежний ефект), зменшує венозний застій; поліпшує лімфатичний дренаж:підвищує тонус і частоту скорочення лімфатичних капілярів, збільшує їхфункціональну щільність, знижує лімфатичний тиск; поліпшує мікроциркуляцію:підвищує резистентність капілярів (дозозалежний ефект), зменшує їх проникність;зменшує адгезію лейкоцитів до венозної стінки і їх міграцію в паравенознітканини, поліпшує дифузію кисню і перфузію в шкірні тканини, має протизапальнудію. Підсилює судинозвужуючу дію адреналіну, норадреналіну, серотоніну, блокуєутворення вільних радикалів, синтез простагландинів і тромбоксану.ФармакокінетикаПісля перорального прийому препарат швидко всмоктуєтьсязі шлунково-кишкового тракту і визначається в плазмі крові через 2 години.Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 5 годин післяприйому. Рівномірно розподіляється і накопичується у всіх шарах стінки порожніхвен і підшкірних вен нижніх кінцівок, меншою мірою – у нирках, печінці, легеняхі інших органах. Селективне накопичення діосміну і/або його метаболітів увенозних судинах досягає максимуму через 9 годин після прийому і зберігаєтьсяпротягом 96 годин. Виводиться діосмін із сечею (79%), з калом (11%), з жовчю(2,4%).


Показання для застосуванняПолегшення симптомів, пов’язаних з лімфовенозноюнедостатністю: відчуття важкості в ногах, біль, печіння в ногах пригоризонтальному положенні тіла; Симптоматичне лікування геморою в стадії загострення;допоміжна терапія функціональних розладів,пов’язаних з підвищеною проникністю капілярів.

Спосіб застосування та дози.При варикозному розширенні вен нижніх кінцівок і впочатковій стадії хронічної лімфовенозної недостатності (відчуття важкості вногах) призначають по 1 таблетці на добу, вранці до їди протягом 2 місяців. Притяжких формах хронічної лімфовенозної недостатності (набряки, болі, судоми іт.п.) лікування продовжують протягом 3-4 місяців, за наявності трофічних змін івиразок лікування продовжують до 6 місяців і більше. Курс повторюють через 2-3місяці.При загостренні геморою призначають по 2-3 таблеткина добу, під час їди, протягом 7 днів, далі за необхідності можна приймати по 1таблетці 1 раз на день протягом 1 –2 місяців. При лікуванні хронічної лімфовенозної недостатностіпід час II і III триместру вагітності призначають препарат по 1 таблетці 1 разна день і відміняють за 2-3 тижні до пологів.

Побічна дія.Зрідка виникають алергічні реакції, що вимагаєперерви у лікуванні препаратом. З боку шлунково-кишкового тракту - диспептичнірозлади. З боку центральної нервової системи - головний біль.

Протипоказання.Препарат протипоказаний:- при підвищеній чутливості до компонентівпрепарату; пацієнтам до 18 років; у період лактації.

Передозування.При передозуванні можливі прояви гіперчутливості, щопотребує відміни препарату, застосування десенсибілізуючої терапії.

Особливості застосування.Лікування загострення геморою проводять короткочасно, вкомплексі з іншими препаратами, за відсутності швидкого клінічного ефектунеобхідно додатково обстежити пацієнта і відкоригувати терапію.Єдані про ефективність препарату при лікуванні фетоплацентарної недостатності,для профілактики кровотеч, що виникають після флебектомії, а також приастосуванні внутрішньоматкових спіралей.В експериментальних дослідженнях не було виявленотератогенного впливу діосміну на плід. Дотепер у клінічній практиці не булоповідомлень про будь-які побічні ефекти при лікуванні препаратом вагітнихжінок.У зв’язку з відсутністю даних про проникненняпрепарату в грудне молоко, його призначення жінкам, які годують груддю, нерекомендоване.Під час лікування слід уникати перебування на сонці,в деяких випадках рекомендується носити спеціальні панчохи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Діосмін може посилювати судинозвужуючу діюадреналіну, норадреналіну.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С внедоступному длядітей місці.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1620 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я