А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

В-комплекс™, мульти-табс (B-complex™, multi-tabs)

основні фізико-хімічні властивості: кругла, червоно-коричнева, вкритаоболонкою таблетка;

склад:кожна таблетка містить: вітаміну В1 15 мг (у вигляді тіаміну мононітрату); вітаміну В2 15 мг (у вигляді рибофлавіну); вітаміну В6 15 мг (у вигляді піридоксину гідрохлориду); вітаміну В12 5 мкг (у вигляді ціанокобаламіну); нікотинаміду 60 мг (у вигляді нікотинаміду); кислоти пантотенової 30 мг (у вигляді D-кальцію пантотенату); кислоти фолієвої 200 мкг (у вигляді кислоти фолієвої); допоміжні речовини: кальцію сульфат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна,гідроксипропілметилцелюлоза, желатин, гліцерол, магнію стеарат, кислотастеаринова, тальк, кальцію гідрогенфосфат, кремнію діоксид, заліза оксиджовтий, заліза оксид червоний.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати без добавок. Код АТС А11ВА.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Вітамін В1- необхідний коензим у метаболізмі карбогідратів, жирнихкислот, продукції ацетилхоліну, нейротрансмітерів.Вітамін В2 є частиною ФМН і ФАД (флавінмононуклеотид іфлавінаденіндинуклеотид), переважно необхідних для обміну речовин. Необхіднийдля активації інших вітамінів групи В.Вітамін В6 необхідний у ферментах, що беруть участь в обміні речовин, атакож для синтезу нейротрансмітерів, гемоглобіну та активації фолієвої кислоти.Вітамін В12 функціонує як коензим у синтезі нуклеїнових кислот, синтезіеритроцитів, потрібний для активації фолієвої кислоти і для підтримки нервовоїсистеми.Нікотинамід є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ (Н) і частиною факторатолерантності до глюкози.Пантотенова кислота функціонує в першу чергу як частина коензиму А ібере участь у продукції гормонів і антитіл.Фолієва кислота необхідна для клітинного поділу й у метаболічнихпроцесах разом із вітаміном В12.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату не досліджувалась.

Показання для застосування. Монотерапія та комплексне лікуванняпатологічних станів, що потребують додаткового введення вітамінів групи В (В1,В2, В6, В12, нікотинаміду, пантотеновоїкислоти, фолієвої кислоти).

Спосіб застосування та дози. Дітям від 10 до 16 років – по 1 таблетці 1раз на добу після їди, дорослим – по 1 таблетці 1-3 рази на добу після їди.Тривалість курсу лікування та конкретні дози визначаються в кожному окремомувипадку відповідно до загальноприйнятих схем лікування, беручи до уваги ступіньтяжкості дефіциту вітамінів, вид і давність основного захворювання, наявністьабо відсутність супутньої патології.

Побічна дія. Рекомендовані дози звичайно добре переносяться. Удеяких осіб, однак, можуть виникати побічні ефекти, такі як шлунковий дискомфорт.Щоб цьому запобігти, не слід приймати препарат до їди.

Протипоказання. Підвищена чутливість до окремих інгредієнтівпрепарату. Дітям віком до 10 років препарат призначати, тільки зваживши всіризики, пов’язані з застосуванням високих доз вітамінів групи В.

Передозування. Не описано ніякої гострої токсичності, крімшлунково-кишкового дискомфорту. Низька токсичність зумовлена насиченнямактивної абсорбції і неефективним всмоктуванням шляхом пасивної дифузії.Вітаміни не накопичуються в організмі у великих кількостях, а їх надлишокшвидко виводиться.

Особливості застосування. Вагітним і жінкам, які годують груддю, препаратприймати в рекомендованій дозі – 1 таблетка 1-3 рази на добу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід застосовувати разом з іншимипрепаратами вітамінів групи В.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25оС в місці, недоступномудля дітей.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1729 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я