А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

В i о с е п т (V i o s e p t)

основні фізико-хімічні властивості: однорідна, жирна масасвітло-кремового кольору з допустимим сірим відтінком;

склад: 1 г мазі містить трипеленаміну гідрохлориду20 мг, кліохінолу 20 мг, доміфену броміду 0,5 мг;допоміжніречовини: ланолін безводний, вазелін білий.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтичнагрупа. Препарат длявикористання в дерматології. Інші хіміотерапевтичні засоби. Комбінованіпрепарати. Код АТС D06BX50.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Кліохінол має протигрибкову антибактеріальну,протипротозойну і протидріжджову дію. Застосовується при запальних станах,інфекціяхшкіри, включаючи окрім усього іншого, мікози та екземи. Кліохінол такожефективний при місцевих інфекціях, спричинених кандидами (Candida albicans –Monilia albicans)Бромід доміфену – є четвертинною амонієвою основою;належить до катіонних емульгаторів. Згідно з назвою, речовини цього типузменшують поверхневий натяг. Зниження поверхневого натягу посилює розчиненнявиділень, особливо гнійних, і полегшує проникнення компонентів лікарськогозасобу всередину шкіри, особливо в її некротично змінені тканини. Броміддоміфену діє на бактерії (окрім паличок туберкульозу) і на гриби.Трипеленамін (tripelennamina, пірибензамін) є однимз класичних протиалергічних засобів, гістамінолітичних, що блокують H1-гістаміновірецептори. Антагоніст гістаміну; не зв’язується з гістаміном, не інактивуєйого, не пригнічує його вивільнення, не пригнічує продукцію антитіл ізв’язування антитіл з антигеном. Трипеленамін є сильним антигістаміннимлікарським засобом. Усуває більшість ефектів дії гістаміну, має дуже слабкухолінолітичну дію, справляє слабку центральну седативну дію, також здійснюємісцевоанестезуючу, протисвербіжну дію, а в разі ущільнення судин також зменшуєексудацію.Трипеленамін був першим гістамінолітиком,застосованим місцево на шкірі, ефективна дія якого полягає переважно вперериванні – завдяки місцевій антигістамінній і анестезуючій дії - хибногокола: свербіж – розчухування - запалення - свербіж. Тому лікування маззю зантигістамінним лікарським засобом рекомендується переважно при місцевих змінахіз супутнім свербежем, у тому числі внаслідок укусів комах.Віосепт завдяки синергізму дії своїх компонентівзастосовується при лікуванні стійких бактеріальних і грибкових інфекцій шкіри. Фармакокінетика. Компоненти препарату Віосепт призастосуванні на шкірі практично не всмоктуються в кров. Можливо мінімальневсмоктування кліохінолу, який при цьому не відіграє ніякої системної ролі і немає токсикологічного значення.

Показання для застосування. Шкірні мікози: поверхнева трихофітія гладкоїшкіри, міжпальцева епідермофітія стоп, пахові епідермомікози. Поверхневі ерозіїшкіри з вторинною інфекцією, бактеріальні та дріжджові попрілості, звичайнеімпетиго, сикоз.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений для місцевогозастосування.Невелику кількість мазі втирають в ураженіділянки шкіри 1-2 рази на добу.Курс лікування – 2-4 тижні. Віосепт слід застосовувати ще протягомодного тижня після зникнення проявів хвороби з метою запобігання рецидиву.

Побічна дія. Рідкоспостерігається гіперчутливість до компонентів препарату, в т.ч. до сполукйоду.Кліохінол у деяких випадках може спричинюватиподразнення шкіри; слід припинити лікування, якщо виникне свербіж, еритема,подразнення, набряк або біль у місці застосування.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.Застосування в період вагітності та лактаціїНе рекомендуєтьсязастосовувати препарат під час вагітності, не можна застосовувати препарат упершому триместрі вагітності.Не рекомендуєтьсязастосовувати препарат під час лактації.

Передозування. При місцевому застосуванні на шкіру передозування неспостерігається.

Особливостізастосування. Слід уникати контакту зі слизовими оболонками,насамперед очей.Вплив наздатність керувати транспортними засобами та складними механізмамиЛікарський засібне обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керуватитранспортними засобами та обслуговувати складні механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід змішувати препарат Віосепт з іншимилікарськими засобами, що використовуються місцево на шкіру, особливо заніонними детергентами, милами. Слід звернути особливу увагу на те, що післямиття шкіри милом, його необхідно ретельно видалити, промити, оскільки залишкимила ліквідують дію катіонних детергентів, наприклад доміфену.

Умови татермін зберігання Зберігатипри температурі не вище 25°С, у місці, недоступному для дітей. Термінпридатності - 3 роки.Забороняєтьсязастосовувати препарат після дати, зазначеної на упаковці
Переглядів: 818 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я