А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Артро-гран (Artro-gran)

основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

склад: Рус токсикодендрон 1000CH 20 мг;Бріонія альба 200CH 20 мг; Каустикум 1000CH 20 мг; Ледум 200CH 20 мг;Рододендрон 50CH 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат, що застосовується при патології опорно-рухового апарату. Код АТС A16AX.

Фармакологічні властивості. Полегшує біль,набряклість, тугорухливість у суглобах, сприяє нормалізації мінеральногообміну, поліпшує кровопостачання тканин.

Показання до застосування. Біль у суглобах, артрити,артрози, ревматоїдний поліартрит, подагра. Розтягнення м’язів і зв’язок.Корінцеві болі, попереково-крижовий радикуліт.

Спосіб застосування та дози. По 5 гранул під язик, 1-3рази на день, залежно від інтенсивності больового синдрому. При зменшенні болюпрепарат приймати 2-3 рази на тиждень. Дітям з 3 до 12 років – по 3 гранули на1 прийом.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Гранули приймати під язик,до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їжі.При необхідності гранули розчинитиу невеликій кількості води.Можливий прийом препарату в періодивагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами повиненстановити не менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 0С. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 507 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я