А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Арбідол-ленс (Arbidol-lans)

міжнародна та хімічна назви: етилового ефіру6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометил-індол-3-карбоновакислота (у вигляді гідрохлориду, моногідрату);основні фізико-хімічні властивості: двоопуклітаблетки в оболонці від білого до кремувато-білого кольору, в поперечномурозрізі - два шари;склад: одна таблетка міститьарбідолу (у перерахунку на безводну речовину) 0,1 г ;допоміжні речовини

: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, кальціюстеарат, стеаринова кислота, цукор, магнію карбонат основний,полівінілпіролідон, аеросил, титану діоксид пігментний, тальк, віск бджолиний.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакологічна група. Імуномодулятор. АТС L03AX.Фармакологічні властивості. Імуномодуляторз противірусною дією (активний відносно вірусів грипу А і В). Діє якімуностимулятор, протиінфекційний засіб, підвищує гуморальні й клітинні реакціїімунітету, активний антиоксидант, індукує інтерферон. Арбідол-Ленс попереджуєрозвиток ускладнень після грипу, знижує частоту загострень хронічнихзахворювань, нормалізує імунологічні показники. Арбідол-Ленс належить домалотоксичних препаратів.

Фармакокінетика. Арбідол-Ленс швидко всмоктується в травному тракті.Максимальна концентрація досягається через 20 хвилин після прийому. Періоднапіввиведення становить 16-21 годину. Приблизно 40 % препарату виводиться внезміненому вигляді: з фекаліями (38,9 %) та із сечею (0,12 %). Протягом першоїдоби виводиться 90 % від уведеної дози.

Показання для застосування. Як профілактичний і лікувальний засіб длядорослих і дітей від 6 років при грипі та інших гострих респіраторних віруснихінфекціях (ГРВІ), включаючи ускладнені бронхітами та пневмоніями.У складі комплексного лікування хворих з хронічними бронхітами,пневмоніями та рецидивуючою інфекцією герпесу.Для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень і нормалізаціїімунного статусу у хворих, які перенесли хірургічні втручання.

Спосіб застосування та дози. Арбідол-Ленс приймають усередину, довживання їжі. У профілактичних цілях: тим, хто контактує з хворими на грип і ГРВІ,дорослим і дітям від 12 років призначають по 0,2 г; дітям від 6 до 12 років -по 0,1 г щоденно протягом 10-14 днів.Під час епідемії грипу, ГРВІ для попередження загострень бронхіту ірецидивуючого герпесу дорослим і дітям від 12 років призначають по 0,2 г, дітямвід 6 до 12 років – по 0,1 г кожні 3-4 дні протягом 3 тижнів.У лікувальних цілях: дорослим і дітям від 12 років, хворим на грип іГРВІ, - по 0,2 г, дітям від 6 до 12 років, - по 0,1 г 3-4 рази на добу протягом3 днів;дорослим і дітям від 12 років, хворим на грип і ГРВІ, ускладнену пневмонію,зі слабким імунітетом, - по 0,2 г, дітям від 6 до 12 років, - по 0,1 г 3 разина добу протягом 5 днів, потім дорослим і дітям від 12 років - по 0,2 г, дітямвід 6 до 12 років - по 0,1 г 1 раз на тиждень протягом 3-4 тижнів;дорослим і дітям від 12 років, хворим на хронічний бронхіт ірецидивуючу герпетичну інфекцію, - по 0,1 г 3 рази на день, дітям від 6 до 12років - по 0,1 г 1 раз на день (1 раз на три дні) протягом 3-4 тижнів.У тяжких випадках дорослим і дітям від 12 років - по 0,2 г 3 рази надень, дітям від 6 до 12 років по 0,1 г 3 рази на день протягом 5 днів, потімдорослим і дітям від 12 років - по 0,2 г, дітям від 6 до 12 років - 1 таблетку0,1 г 1 раз на тиждень протягом 3-4 тижнів.Для профілактики післяопераційних інфекційних ускладнень дорослим - 0,2г за 2 доби до операції, потім по 2 таблетки на 2-гу та 5-ту добу післяоперації.Побічна дія. За багато роківвикористання Арбідолу-Ленс побічних явищ і ускладнень, а також випадківіндивідуальної непереносності не спостерігалось.

Протипоказання. Індивідуальна непереносність.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні Арбідолу-Ленс з іншимилікарськими засобами негативних ефектів виявлено не було.

Особливості застосування. Арбідол-Ленс не виявляє центральної нейротропноїактивності і може застосовуватись у медичній практиці і профілактичних цілях упрактично здорових осіб різних професій, які потребують підвищеної уваги йкоординації рухів (водії транспорту та ін.).

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці,недоступному для дітей.Термін зберігання - 2 роки. Не слідвикористовувати після закінчення терміну придатності, зазначеному на упаковці
Переглядів: 865 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я