А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Антраль (Antralum)

хімічна назва: трис[N(2,3-диметилфеніл)-антранілато]алюмініюмоногідрат;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкритіоболонкою, жовтого кольору, з двовипуклою поверхнею;

склад: 1 таблетка містить антралю 0,1 г; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію карбонатосновний, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, кальцію стеарат,аеросил, твін-80, метилцелюлоза, тропеолін, титану діоксид;1 таблетка містить антралю 0,2 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактозимоногідрат, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, кальцію стеарат,аеросил, натрію лаурилсульфат, гідроксипропілметилцелюлоза (15), титанудіоксид, полісорбат-80 (твін-80), тропеолін 00.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні препарати. КодАТС А05ВА08.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антраль® належитьдо групи гепатопротекторних препаратів. Ефективний в лікуванні гострих іхронічних гепатитів різного генезу, цирозів печінки, сприяє зменшеннюастеновегетативних порушень, покращує апетит, сон, зменшує диспептичні явища.При курсовому застосуванні препарат нормалізує вміст білірубіну,гаммаглобулінів, холестерину в крові, протромбіновий індекс, активністьтрансаміназ та лужної фосфатази. Антралю® властива пролонгована протизапальна,знеболювальна, жарознижувальна дія, а також імуномодулюючі властивості,противірусна активність по відношенню до вірусів гепатиту А, Е та В. Зарезультатами доклінічних досліджень встановлено, що Антраль® в умовах гострого,підгострого та хронічного ушкоджень печінки різними ксенобіотиками та їхкомбінаціями сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активізаціїрепаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показниківструктурно-функціонального стану печінки. Препарат інгібує процеси перекисногоокислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантнихсистем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембрангепатоцитів. Як відносно нешкідливий фармакологічний засіб, Антраль® не порушуєфункцій органів і систем організму, у нього відсутні кумулятивні властивості,імунотоксична, місцевоподразлива, алергенна, ульцерогенна, ембріотоксична,тератогенна дія.Фармакокінетика.Максимальне накопичення препарату вкрові відмічається через 180-250 хвилин, період напіввиведення - 240-300хвилин. Препарат виводиться із сечею та калом.

Показання для застосування. Антраль® показаний дорослимдля лікування гострих і хронічних гепатитів різного генезу (у тому числівірусної етіології) та цирозів печінки. У педіатричній практиці Антраль®рекомендується для лікування хронічних гепатитів з помірною та високою активністю,а також постгепатитних цирозів.

Спосіб застосування та дози. Антраль® призначаютьусередину після їди, 3 рази на день: дорослим та дітям віком старше 10 років –по 0,2 г на прийом, дітям у віці 4-10 років – по 0,1 г на прийом. Тривалістьлікування залежить від тяжкості хвороби. Середній курс лікування становить 3-4тижні. Курс лікування слід повторити після 3-4– тижневої перерви.

Побічна дія. Препарат загалом добрепереноситься хворими. В одиничних випадках при тривалому застосуванні Антралю®можливі диспептичні явища, що проходять після відміни препарату.

Протипоказання. Порушення видільної функції нирок,індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. При випадковому вживанні великихдоз препарату слід промити шлунок та (у разі необхідності) провестисимптоматичне лікування.

Особливості застосування. Рекомендується приймати Антраль®через 20-30 хвилин після їди, з помірною кількістю води або молока.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванніу пацієнтів із цирозом печінки Антраль® не впливає на активність стероїдних іцитостатичних препаратів; припускається зменшення (до 50–70 %) раніше вживаноїдози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування. Можливезастосування Антралю® в комплексній терапії з жовчогінними та вітаміннимипрепаратами.

Умови та термін зберігання. Таблетки Антралю® 0,1 г зберігатив сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Таблетки Антралю® 0,2 г зберігати в сухому, захищеному відсвітла та недоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С. Термін зберігання – 2 роки
Переглядів: 1223 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я