А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ангінал з вітаміном с (Anginal with vitamin c)

основні фізико-хімічні властивості: густа, прозора або опалесцируюча рідина з мілкодис-перснимосадком від світло-коричневого до коричневого кольору, зі смаком іхарактернимзапахом ментолу і рослинних екстрактів. Рослинніекстракти можуть бути причиною помут-ніння, яке не впливає на якість і термінпридатності препарату.

склад: 5 мл (6,500 г) сиропу містить:рідкого екстракту листя шавлії лікарської(1:10) 0,26 г;рідкого екстракту квітів ромашки (1:10) 0,195 г;рідкого екстракту квітів і листя мальви лісової(1:10) 0,195 г;вітамін С 0,0195 г;евкаліптової олії 0,0065 г;м’ятної олії 0,0065 г;допоміжні речовини: сахароза, калію сорбат,полісорбат 80, макрогол 400, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях.Код АТС R05X.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Дезінфекційний,протизапальний, обволікаючий іпротибольовийпрепарат для лікування горла і порожнини рота.Спеціально підібрана комбінація лікар-ських рослин діє комплексно на уражену слизовуоболонку, обумовлюючи швидкезменшення болю, подразнення в горлі.Шавлія справляє інтенсивну протимікробну дію, якапідсилюється дією евкаліптової олії як антисептичного засобу при запаленняхротової порожнини і горла, при стоматитах.Ромашка є спазмолітичним, протизапальним іантисептичним засобом. Протизапальна, спазмолітична та бактерицидна дія ромашкибула зафіксована в клінічних тестуваннях. Квіти ромашки мають місцевий,протизапальний, заспокійливий ефект.Мальва лісова містить велику кількість слизовихречовин, які обволікають запалені тканининосоглотки і верхніх дихальних шляхів, справляючи тимсамим протизапальну і пом’якшувальну дію.Крім того, всі ці трави мають виражену протизапальнуі антисептичну дію.Вітамін С (аскорбінова кислота) нормалізуєпроникність капілярів, яка часто порушується при запальних процесах.Ментол виявляє легку місцеву знеболювальну дію.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування.Лікування запальних процесів слизої оболонкирота, горла і мигдаликів (ангіна, фарингіт,стоматит).

Спосіб застосування та дози.Дорослим та дітям з 14 років – по 1 столовійложці, дітям від 3 до 7 років – по 1 чайній ложці,дітям від 7 до 14 років – по 2 чайній ложці 3–5разів на день.Для більшого ефекту задержати в порожнині рота на 2-3хвилини і проковкнути, не запиваючи водою.Протягом Ѕ години після прийомупрепарату слід утримуватися від пиття і приймання їжі.Перед вживанням збовтати.Термін лікування становить 7–10 днів.

Побічна дія.Алергічні реакції.

Протипоказання.Алергічні реакції на компоненти, що входять до складупрепарату.Дитячий вік до 3 років.

Передозування.Не відоме.

Особливості застосування.Препарат не впливає на здатність керувати автомобілемабо потенційно небезпечнимимеханізмами.Перешкод для прийому препарату під час вагітності тагодування груддю немає.Сироп містить сахарозу!З обережністю застосовувати при цукровомудіабеті, бронхіальній астмі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не відома.Умови та термін зберігання.Зберігатив сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 3 роки.Термін придатності препарату після відкриття флаконастановить 21 добу при температуріне вище 25°С
Переглядів: 913 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я