А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гінезол 7 (Gynezol 7)

міжнародна назва:

Miconazolum;

основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору, непрозора,у формі оливи свічка з закругленим кінцем;

склад: 1 супозиторій містить: міконазолу нітрату - 100 мг; допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована, RM 3532, оліярослинна гідрогенізована, RM 3541. Форма випуску. Супозиторії вагінальні.

Фармакотерапевтичнагрупа. Антибактеріальнийзасіб для місцевого застосування. Похідне імідазолу. Код АТС G01AF04.

Фармакологічні властивості. Міконазолу нітрат - місцевий протигрибковийта антибактеріальний засіб групи імідазолу. Міконазол інгібує біосинтезергостеролу і змінює ліпідний склад мембрани, спричиняючи загибель клітинигриба. Справляє фунгіцидну дію на дерматофіти (Trichophyton rubrum,Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum canis),дріжджові і дріжджоподібні гриби (Candida albicans, Candida glabrata та іншівиди Cаndida), а також на інші патогенні гриби (Malassezia furtur, Aspergilusniger, Penicillium crustaceum). Супозиторії Гінезол - 7 мають антибактеріальнудію, більш виражену відносно грампозитивних бактерій.

Показання для застосування. Місцеве лікування піхвових грибковихінфекцій (кандидозів), повторних та суперінфекцій, викликаних грампозитивними мікроорганізмами.

Спосіб застосування та дози. Попередньо знявши пластикову упаковку,ввести супозиторій глибоко у піхву за допомогою індивідуального аплікатора,який додається. Вводити один раз на добу на ніч до зникнення симптомівзахворювання, після чого продовжувати використання препарату ще протягом 2тижнів.

Побічна дія. Тимчасове посилення печіння, свербежу та/абоподразнення при введенні супозиторія. Рідше відзначаються напади болю в животі,головний біль, кропив’янка і шкірні висипи. При розвитку таких симптомівнеобхідно припинити застосування препарату і переглянути схему лікування.

Протипоказання. Підвищена чутливість до інгредієнтів препарату,дитячий вік до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про вплив препарату на фармакодинамікута фармакокінетику інших лікарських засобів відсутні.

Передозування. У медичній практиці випадки передозування невідомі.

Особливості застосування. Уникати контакту препарату з очима та ротовоюпорожниною. У разі наявності хворобливих симптомів протягом 3 днів, незважаючина проведене лікування, необхідна додаткова консультація лікаря.Гідрогенізовані рослинні олії, що входять до складу супозиторіїв,можуть ушкоджувати латексне покриття презервативів і діафрагм. Тому в періодлікування не рекомендується покладатися на надійність презервативів і діафрагм.Під час лікування не рекомендується користуватися тампонами, щоб не знизитилікувальний ефект препарату. Не застосовувати у дівчат, молодше 12 років. Привагітності або підозрі на вагітність слід брати до уваги можливий токсичнийвплив на плід у випадках передозування.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місці, недоступному длядітей, при температурі 15-30єС. Забороняється зберігати супозиторії ізрозкритою або відсутньою захисною пластиковою оболонкою. Уникати нагріваннявище 30°С. Термін придатності - 4 роки від дати вироблення
Переглядів: 2327 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я