А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гівалекс (Givalex)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин злегка бурштиновогокольору;

склад: 1 мл розчину містить гексетидину 1 мг, холіну саліцилату 5 мг,хлорбутанолу хемігідрату 2,5 мг;допоміжні речовини: натрію сахаринат, полісорбат 20, кислотапропіонова, спирт етиловий 58%, вода очищена, ароматизатор лимонний складний.

Форма випуску. Спрей для ротової порожнини.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях горла.Код АТС R02A А20.

Фармакологічні властивості. Дія препарату зумовлена трьома активнимиінгредієнтами. Антибактеріальна та протигрибкова активність.Гексетидин має антибактеріальний вплив як на грампозитивні, так і награмнегативні штами мікроорганізмів, як на аеробів, так і на анаеробів.Необхідно відмітити, що на аеробні штами він має в основномубактеріостатичний вплив, бактерицидна дія – слабка. На анаеробні штамигексетидин має виражений бактерицидний вплив. Механізм дії полягає в конкурентнійдії з тіаміном: структура гексетидину схожа на структуру тіаміну, необхідногодля росту мікроорганізмів. Протизапальна активність.Холіну саліцилат застосовується завдяки його аналгезуючій,жарознижувальній та протизапальній дії. Для лікування захворювань ротовоїпорожнини.Знеболювальна активність. Хлорбутанол застосовується в основному завдяки аналгезуючій дії.Зокрема, в отоларингології (краплі у ніс, полоскання) та у стоматологічнійпрактиці (аплікації та зрошення). Класично застосовується як анестетик. Фармакокінетика.Активні речовини фіксуються на слизовійоболонці ротової порожнини, звідки вони поступово вивільняються.

Показання длязастосування. Місцевелікування захворювань і запальних процесів ротової порожнини та глотки удорослих та дітей старше 2,5 років:гінгівіти, стоматити;афти та біль при прорізуванні зубів;післяопераційний догляд за ротовою порожниною;ангіни, гострі та хронічні тонзиліти, фарингіти, ларингіти.

Спосіб застосування та дози. Застосовується як місцевий засіб длязрошення ротової порожнини.

Дорослим: 1 розпилення 4-6 разів на добу.Дітям від 2,5 років до 15 років: 1 розпилення 2-3 рази на день. Курс лікування – не більше 5 днів.

Побічна дія. Алергічні реакції: подразнення, шкірні реакції. Уцьому випадку необхідно припинити лікування.

Протипоказання. Не застосовуватидітям молодше 2,5 років.Не застосовуватиу разі виявленої алергії до компонентів препарату.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату ненадходило.

Особливості застосування. Не рекомендується тривале застосування, оскількиможе змінитися природна мікробна рівновага ротової порожнини та горла. Вагітність і лактаціяВ період вагітності і під час лактації препарат застосовують лише запризначенням лікаря і лише в тому випадку, коли користь від застосуванняпрепарату для матері перевищує ризик для плода.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати разом з препаратами, щомістять антисептики.

Умови та термін зберігання.Зберігати притемпературі не вище 25°С у темному місці, недоступному для дітей.Термінпридатності - 3 роки
Переглядів: 3108 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я