А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Геррон остеоізі (Herron osteoeze)

міжнародна та хімічна назви:глюкозамін; 2-аміно-2деоксиглюкозигідрохлорид;

основні властивості лікарської форми: таблетки жовтого кольору, вкриті оболонкою,довгастої форми з розподільчою рискою на одному боці та написом “Osteoeze” – наіншому;

склад: 1 таблетка містить 750 мг глюкозаміну гідрохлориду;допоміжні речовини:повідон, кальцію фосфат, целюлоза мікрокристалічна,кросповідон, магнію стеарат, опадрі ІІ 85G52820 жовтий.

Форма випуску. Табсули, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікуваннязахворювань кістково-м’язової системи. Код АТС М09АХ.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.глюкозамін– водорозчинний аміноцукор біогенного походження, який необхідний для синтезуглікопротеїнів, гліколіпідів та глюкозаміногліканів, складових суглобів,сухожилля, зв’язок та хрящів. При остеоартриті швидкість руйнування хрящаперевищує швидкість його відновлення, а застосування глюкозаміну підвищуєшвидкість відновлення його і нормалізує метаболізм. Глюкозамін єхондропротекторним засобом, необхідним для нормалізації обміну речовин у хрящі,запобігання його руйнуванню при остеоартриті.Фармакокінетика.Всмоктування. із шлунково-кишкового тракту всмоктується 90% застосованоїдози. Біодоступність препарату при внутрішньому застосуванні становить 26 -28%.Метаболізм. Метаболізується переважно у печінці.Виведення.Період напіврозпаду глюкозаміну в організмі – 0,28 год. з сечею виводиться 7,6 - 12,1 %застосованої дози, з калом - 11,3%.

Показання для застосування. Геррон остеоізізастосовують для лікування хворих на первинний остеоартроз з ураженнямколінного та/або тазостегнового суглобів, остеохондрозу хребта без ортопедичнихускладнень.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують внутрішньо по 1таблетці двічі на добу за 30 - 40 хв. до їжі. Запивають половиною склянки води.Не потрібно додержуватися особливої дієти. Курс лікування - 30 - 40 днів. Занеобхідності курс повторюється через 2 тижні.

Побічна дія. Препарат переноситься добре. Можливі такі побічніефекти:з боку системи травлення: диспептичні явища, нудота, біль у ділянці шлунка;алергічні реакції: у поодиноких випадках –кропив’янка.

Протипоказання. Встановлена підвищена чутливість до компонентівпрепарату, дитячий вік, вагітність, годування груддю.Треба мати на увазі, що активна речовина препарату одержується зморських молюсків і він протипоказаний пацієнтам з алергією до цих продуктів.

Передозування. Дані щодо передозування препарату у людей обмежені.При передозуванні препарату рекомендується проводити відповідну терапію зурахуванням клінічного стану пацієнта. Специфічного антидоту не існує.

Особливості застосування. Не рекомендується призначати препарат дітям до 14років.Вагітність і годування груддю. Препарат протипоказаний для застосування уперіод вагітності. За необхідності застосування Геррон остеоізі у період годування груддю, слід вирішити питання проприпинення годування.З обережністю призначають хворим на цукровий діабет.підчас лікування слід уникати вживання алкоголю та обмежити вживання цукру інадмірної кількості води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні знестероїдними протизапальними засобами посилюється антиексудативний ефектостанніх. Геррон остеоізі посилюєвсмоктування тетрациклінів, зменшує всмоктування пеніцилінів і хлорамфеніколу.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 3 роки. Забороняється застосовувати препарат післязакінчення терміну зберігання
Переглядів: 1318 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я