А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Геровітал др. тайсс (Gerovital dr. theiss)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовто-оранжевого кольору,апельсинова на смак;

склад: 10 г розчину містять заліза (II) лактату 2,5 мг, вітаміну А (ретинолупальмітату) 145 МО, вітаміну D3 (холекальциферолу) 1,25 мкг,вітаміну В1 (тіаміну гідрохлориду) 0,6 мг, вітаміну В2(рибофлавіну фосфату) 0,9 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду)0,9 мг, вітаміну С (кислоти аскорбінової) 45 мг, вітаміну Е (токоферолуацетату) 6 мг, нікотинаміду 7,5 мг, пантенолу 4 мг, вітаміну В12(ціанокобаламіну) 0,5 мкг, рідкий спиртовий екстракт, одержаний із суміші: 8 мгплодів глоду, 2 мг листя і квіток глоду, 5 мг трави кропиви собачої на 70%етиловому спирті – 75 мг;допоміжні речовини: кремофор, гліцерин, пропіленгліколь, барвник Е160е, кислота лимонна, спирт етиловий, бутилгідроксіанізол, калію сорбат,ароматизатор апельсиновий, натрію сахарин, кислоти парагідроксибензойноїметиловий ефір, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з іншими добавками. Код АТC А11А В.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.ДіяГеровіталуДр. Тайсс визначається компонентами, що входять до його складу. Вітаміни є важливими складовими ферментативних систем, які берутьучасть у регулюванні вуглеводного, білкового, жирового і мінерального обміну ворганізмі. Вітаміни необхідні для нормалізації клітинного метаболізму і трофікитканин, трансформації енергії, для підтримання таких важливих функцій, як рісті регенерація тканин, забезпечення імунологічної реактивності організму танормальної функції всіх органів і систем.Залізо є важливим компонентом гемоглобіну і тканинних ферментів, береучасть в еритропоезі. Біологічно активніречовини рослинних екстрактів позитивно впливають на функції серцево-судинноїта нервової систем.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Тривалі фізичні та нервові навантаження,особливо у людей похилого віку; період одужання після хвороб, операцій;лікування та профілактика гіповітамінозів, анемій у дорослих.

Спосіб застосування та дози. Дорослим приймати 2 рази на добу по 1столовій ложці, до або під час їди. Одна столова ложка (15 мл) містить 14,96 гпрепарату. Тривалість лікування визначається індивідуально, але становить, якправило, не менше місяця.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на складові препарату.

Протипоказання. Не слід застосовувати при розладах засвоєння заліза.Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Передозування Геровіталу Др.Тайсс не спостерігалося,але, як і інші препарати, що містять вітаміни, у великих дозах він можеспричинити головний біль, запаморочення, блювання (вітамін А), тахікардію,раптове потовиділення, утруднене дихання, висипання (нікотинамід).Передозування інших вітамінів, що містяться в Геровіталі Др.Тайсс, практичнонеможливо. Терапія – симптоматична.

Особливості застосування. Не рекомендується одночасне застосування з іншимивітамінними препаратами та препаратами заліза. Через недостатністьтоксикологічних досліджень препарат не слід призначати під час вагітності та уперіод годування груддю. Препарат призначений для лікування тільки дорослих.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Вітамін В6 може прискоритиметаболізм леводопи, що понижує терапевтичну активність цього препарату. Приодночасному застосуванні ізонікотингідразиду, пеніциламіну і циклосеринуможливо зниження ефективності вітаміну В6, що входить до складупрепарату. Вітамін А може послабити дію бетаметазону при одночасномуприйомі. Вітамін С може послабити дію трициклічних антидепресантів,антикоагулянтів, флуфеназину, ізопреналіну, нітрофурантоїну; підсилити діюсаліцилатів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 єС умісцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки. Не слідзастосовувати препарат після зазначеної на упаковці дати терміну придатності.Після розкриття флакона його вміст можна застосовувати протягом 3 місяців.Покаламутнення розчину або випадання осаду не впливає на якість препарату
Переглядів: 2483 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я