А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Геримаксженьшень (Gerimaxginseng)

основні фізико-хімічні властивості: червоно–коричневі круглітаблетки, вкриті оболонкою;

склад:1 таблетка містить: eкстрактукореня женьшеню 200 мг, що відповідає 8 мг гінзенозидів (екстракт отриманий із100% Panax Ginseng C.A.Meyer); допоміжні речовини: кальцію гідрогенфосфат, крохмалькукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, желатин, гідроксипропілметилцелюлоза,магнію стеарат, заліза оксид, макрогол 400.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби

. Код АТС А 13А.

Фармакологічні властивості. Комплекс біологічно активних речовин женьшенюстворює стимулювальну дію на ЦНС, підвищує розумову та фізичну активність.

Показання для застосування. Препарат рекомендується яклікувально-профілактичний засіб

: для підвищення розумової та фізичної активності, припідвищеному навантаженні, при фізичній перевтомі;для підвищення фізичної витривалості у спортсменів;в комплексній терапії при неврастенічному синдромі, а також припослабленні статевої функції; при вегето-судинній дистонії за гіпотонічнимтипом;при астенічних станах у період видужання для прискорення процесіввідновлення після тяжких захворювань і хірургічних операцій, для підвищенняопірності організму.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років: препаратприймати по 1 таблетці на добу ( у першій половині дня), незалежно від прийомуїжі. Курс лікування становить 6-8 тижнів. Повторення курсу можливе через 3тижні.

Побічна дія. Іноді можливі розлади з боку шлунково-кишковоготракту (діарея, нудота, блювання) або шкірні алергічні реакції у разіпідвищеної чутливості до окремих компонентів препарату. Дуже рідкоспостерігається тахікардія, головний біль, безсоння, підвищення артеріальноготиску, підвищена нервова збудливість.

Протипоказання. Підвищена чутливістьдоокремих компонентів препарату. Артеріальна гіпертензія. Підвищена збудливість.Епілепсія. Діти до 12 років. Гострі інфекційні захворювання.

Передозування. У разі передозуванняГеримакс Женьшень пригнічує функції організму. При цьому спостерігаєтьсябезсоння, головний біль, прискорене серцебиття, біль у ділянці серця, депресія,зниження статевої активності. При отруєнні можливі порушення дихання, втратасвідомості, характерна підвищена кровоточивість, у тому числі криваві блюваннята пронос. Терапія - симптоматична. У таких випадках необхідно припинити прийомпрепарату.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. ГеримаксЖеньшень посилює дію стимуляторів та аналептиків (кофеїн, камфора та ін.) і єантагоністом засобів, які пригнічують функціїї ЦНС (барбітурати,транквілізатори, протисудомні засоби та ін.).

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище за 25 ˚С, у місці, недоступному для дітей.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 692 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я