А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Геримакс женьшень (Gerimax ginseng)

основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричнева рідина з апельсиновимзапахом;

склад: 15 мл еліксиру містять eкстрактe кореня женьшеню 200 мг, що відповідає8 мг гінзенозидів (екстракт отриманий із 100% Panax Ginseng C.A.Meyer); допоміжні речовини: вода очищена, сахароза, етанол 96%, екстрактcолодцю рідкий, концентрат апельсиновий.

Форма випуску. Еліксир для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби

. Код АТС А 13А.

Фармакологічні властивості. Комплекс біологічно активних речовинженьшеню створює стимулювальну дію на ЦНС, підвищує розумову та фізичнуактивність.

Показання для застосування. Препарат рекомендується яклікувально-профілактичний засіб для підвищення розумової та фізичної активності, при підвищеномунавантаженні, при фізичній перевтом;.для підвищення фізичної витривалості у спортсменів;у комплексній терапії при неврастенічному синдромі, а також припослабленні статевої функції; при вегето-судинній дистонії за гіпотонічним типом;при астенічних станах у період видужання для прискорення процесіввідновлення після тяжких захворювань і хірургічних операцій, для підвищенняопірності організму.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років: препаратприймати внутрішньо 15 мл на добу ( у першій половині дня), незалежно відприйому їжі. Флакон має мірну склянку. Курс лікування становить 6-8 тижнів. Повторення курсу можливе через 3тижні.

Побічна дія. Іноді можливі розлади з боку шлунково-кишковоготракту (діарея, нудота, блювання) або шкірні алергічні реакції у разіпідвищеної чутливості до окремих компонентів препарату. Дуже рідкоспостерігається тахікардія, головний біль, безсоння, підвищення артеріальноготиску, підвищена нервова збудливість.

Протипоказання. Підвищена чутливістьдо окремих компонентівпрепарату. Артеріальна гіпертензія. Підвищена збудливість. Епілепсія. Діти до12 років. Гострі інфекційні захворювання.

Передозування. У разі передозування Геримакс Женьшень пригнічуєфункції організму. При цьому спостерігаються безсоння, головний біль,прискорене серцебиття, біль у ділянці серця, депресія, зниження статевоїактивності. При отруєнні можливі порушення дихання, втрата свідомості, характернапідвищена кровоточивість, у тому числі кроваві блювання та пронос. Терапія -симптоматична. У таких випадках необхідно припинити прийом препарату.

Особливості застосування. Щоб запобігти порушенню сну, не рекомендуєтьсяприймати Геримакс Женьшень у другій половині дня. Вагітність і лактація. Препарат не рекомендується приймати під часвагітності та годування груддю. Вплив на здатність керувати транспортними засобами та обладнанням.Клінічні дані відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Геримакс Женьшень посилює дію стимуляторівта аналептиків (кофеїн, камфора та ін.) і є антагоністом засобів, якіпригнічують функціїї ЦНС (барбітурати, транквілізатори, протисудомні засоби таін.).

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище за 25 ˚С,у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1404 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я