А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіоналліум (Gerbion allium)

основні фізико-хімічні властивості:м’якікапсули золотисто-жовтого кольору, заповнені прозорою, світло-жовтоюмаслянистою рідиною;

склад: 1 м’яка капсула містить 270 мг часнику екстракту олійного (Allii sativibulbi extractum oleosum) 1:1;допоміжніречовини: олія рапсова,желатин, гліцерин, каріон 83 (сорбіт, маніт, крохмаль гідролізованийгідрогенізований).

Форма випуску. Капсули м’які.

Фармакотерапевтична група. Лікарські засоби, які знижують рівень холестерину і тригліцеридів усироватці крові. Код АТС C10A X10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Капсули Гербіон®Алліум містять олійнийекстракт часнику з такими активними речовинами: вінілдитіїни, аджоени тасульфіди. Аджоени і певні сульфіди уповільнюютьгідрокси-3-метилглутарилкоензим–А-редуктазу (ГМГ-КоА-редуктазу), яка є важливимферментом біосинтезу холестерину. Разом з вінілдитіїнами вони також пригнічуютьагрегацію тромбоцитів, можливо, завдяки уповільненню активності ферментів (циклооксигеназиі ліпоксигенази), які мають важливе значення для метаболізму арахідоновоїкислоти. Деякі активні речовини часнику є також антиоксидантами і речовинами,що знешкоджують вільні радикали. Така дія має позитивний вплив на уповільненнярозвитку атеросклерозу. Регулярне вживання часнику та його препаратівуповільнює утворення бляшок на внутрішніх поверхнях стінок кровоносних судин,оскільки часник знижує рівні холестерину та ліпідів у сироватці, запобігаєагрегації тромбоцитів і сприяє фібринолізу. Препарат також знижує артеріальнийтиск. Капсули Гербіон®Алліум (Allium sativum L.)пригнічують ріст бактерій, грибів і кишкових паразитів. Фармакокінетика. Виділення активних речовин препарату і всмоктуваннявідбувається в кишечнику.

Показання для застосування. Капсули Гербіон®Алліумрекомендовані:для профілактикиатеросклерозу;у складідієтотерапії при гіперліпідемії.

Спосіб застосування та дози. Рекомендована доза для дорослих становить по1 - 2 капсули три рази на добу, під час або після їжі. Капсули слід ковтати, запиваючи рідиною. Капсули Гербіон®Алліум можна вживати тривалий час. Звичайнолікування продовжується протягом 3 місяців.

Побічна дія. У поодиноких випадках капсули можуть спричинититравні розлади (печію, нудоту, блювання, діарею) або реакції підвищеноїчутливості на шкірі (запалення, набряк).У деяких людейзмінюється запах шкіри і повітря, яке вони видихають. У такому випадку звичайнобуває достатньо зменшити дозу.

Протипоказання. Підвищена чутливість до екстракту часнику або добудь-якого іншого інгредієнта препарату.

Передозування. До цього часу не повідомлялось про випадкиінтоксикації часником. При передозуванні може виникнути нудота, діарея внаслідок подразнення слизовоїоболонки травного каналу, що потребує короткочасного припинення прийомупрепарату.

Особливості застосування. Капсули Гербіон®Алліум не рекомендованідля лікування дітей, оскільки вони в основному призначені для профілактикиатеросклерозу. Хворим на діабет капсули Гербіон®Алліум непротипоказані.Перед запланованою операцією пацієнт повинен припинити прийомпрепарату, оскільки час коагуляції крові може подовжитись. Спеціальні застереження щодо інших інгредієнтівВисокі дози гліцерину можуть спричинити головний біль і порушення збоку травного каналу. Одна м’яка капсула містить 4,5 мг сорбіту. Препарат непридатний для осіб з спадковою непереносимістю фруктози. Вагітність і лактаціяХоча випробуванняне виявили небезпечної дії часнику на плід, капсули Гербіон®Алліумне слід призначати в періоди вагітності і годування груддю.Сполуки часникувиділяються у грудне молоко і дають характерний запах.Вплив на здатність керувати автомобілем та використовуватитехнічні пристроїНе було повідомлень про те, що ці ліки можуть впливати на здатністькерувати автомобілем або використовувати інші технічні засоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Капсули Гербіон®Алліум нерекомендовані особам, які приймають варфарин. Паралельне використання варфаринуможе підвищити ризик кровотечі через подовжений час коагуляції крові.Паралельне використання Гербіон®Алліум з антигіпертензивнимизасобами може посилити дію останніх, оскільки часник знижує кров’яний тиск.

Умови та термiн зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С, взахищеному від вологи та світла місці. Зберігати в недоступному для дітеймісці.Термін придатностi – 3 роки
Переглядів: 665 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я