А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон шлункові краплі (Herbion drops for thestomach)

основні фізико-хімічні властивості:жовтувато-коричневий pозчин ззапахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів. В розчині можливе невеликепомутніння та випадіння осаду;

склад: 1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 5) такихлікарських трав:Gentianae radix (коріння тирличу жовтого) - 0,05 г;Centaurii herba (трави золототисячнику) - 0,05 г;Chamomillae flos (квіток ромашки лікарської) - 0,05 г;Carvi fructus (насіння тмину звичайного) - 0,05 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Форма випуску.Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що підвищують апетит. Код АТС А15.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат “Гербіон®шлункові краплі” виготовлений з лікарських трав, що містять в основномугіркоти.Коріння тирличу жовтого та золототисячник містять гіркоти,які рефлекторним шляхом викликають підсилення секреції слини та шлунковогосоку. Крім цього, вони безпосередньо впливають на слизову оболонку шлунка ісприяють посиленню перистальтики шлунка та кишечнику. Це призводить допідвищення апетиту і кращого засвоєння їжі. Вони позитивно впливають наеритропоез і опосередково чинять гіперемічну дію.Ромашка лікарська має протизапальну та спазмолітичну дію. Крім того,виражену спазмолітичну дію чинять флавони, особливо аглікони, наприкладапігенін та його похідні.Разом з тмином ромашка лікарська зменшує спазми травного тракту іжовчних протоків, сприяє відходженню газів і зменшує відчуття здуття живота.Фармакокінетика. Дані про фармакокінетику гіркот відсутні.Ефірніолії за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються ушлунково-кишковому тракті. В організмі вони в основному зв’язуються зглюкуроновою кислотою і відносно швидко виводяться нирками і у меншому ступені– через шлунково-кишковий тракт. Частина ефірної олії, яка не зазналаметаболічного розпаду, виводиться легенями, а менша кількість – через шкіру.

Показання для застосування.Знижений апетит.Розлади травлення.Здуття живота (метеоризм).

Спосіб застосування та дози.У разі недостатнього апетиту та порушенні травлення слід приймати 20 -30 крапель тричі на день.Розвести краплі у столовій ложці води та приймати за півгодини до їди.У разівідсутності апетиту краплі слід приймати протягом 3 - 4 тижнів, при порушенняхтравлення краплі можна приймати за необхідністю.

Побічна дія.При прийомі доз, що рекомендовані, побічна дія не спостерігається.Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого зінгредієнтів препарату.

Протипоказання.Препарат “Гербіон® шлункові краплі” не слід приймати, якщораніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого зінгредієнтів, при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки.Препарат містить 70 % об. етанолу, у зв’язку з цим його не варто даватилюдям, які повинні утримуватися від алкоголю (наприклад, хворим на алкоголізм),при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, епілепсії, а також людям зпорушенням функції або захворюванням головного мозку.Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають.Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Передозування. Великі дози препарату можуть викликати ознакисп’яніння.

Особливості застосування. В краплях міститься 70 об. % етилового спирту. Вкожній дозі (30 крапель) міститься 0,5 г алкоголю, тому передозування можевплинути на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Оскількидо складу крапель входить етиловий спирт, препарат може змінювати абопосилювати дію інших ліків.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місті.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного наупаковці
Переглядів: 1065 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я