А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон серцеві краплі (Herbion drops for theheart)

основні фізико-хімічні властивості:темно-коричневий pозчин із запахомспирту та суміші трав’яних екстрактів, можливе невелике помутніння та випадінняосаду;

склад: 1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 2),виготовлений на основі таких рослин:Crataegi folium cum flore (листя та квітки глоду) - 0,2 г;Valerianae radix (коріння валеріани лікарської) - 0,15 г;Visci herba (трава омели білої) - 0,14 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Форма випуску.Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Різні комбіновані кардіологічні препарати. Код АТСС01Е Х.

Фармакологічні властивості. Препарат “Гербіон® серцевікраплі” містить лікарські рослини, що мають седативний вплив, а глод, щовходить до складу препарату, – м’яку кардіотонічну дію. Фармакодинаміка.Глід містить флавонові глікозиди і флавоновийполімерний проціанід, які підвищують скорочуваність міокарда і збільшуютьсерцевий викид. Глід та омела регулюють підвищений кров’яний тиск. Булидоведені такі ефекти глоду: збільшення коронарного і периферичного кровообігу,зниження артеріального тиску, уповільнення частоти серцевих скорочень. Коріннявалеріани чинить м’яку седативну дію, має спазмолітичні властивості.Фармакокінетика. До сьогодні не проводились дослідження з вивченняабсорбції, розподілу, метаболізму і виведення екстракту глоду та його окремихактивних речовин у людини. Нещодавно проведені доклінічні дослідження показали,що після перорального введення понад ніж 50 % проціанідів швидко всмоктуютьсяіз шлунково-кишкового тракту, розподіляються у тканини і зв’язуються з білкамиплазми і тканин. Вони виводяться головним чином з калом, крім того, значнакількість виводиться з видихуваним повітрям і лише невелика кількістьвиводиться нирками.Валепотріати погано всмоктуються ізшлунково-кишкового тракту.Ефірніолії завдяки своїй ліпофільній природі добре всмоктуються у шлунково-кишковомутракті. В організмі вони, в основному, зв’язуються з глюкуроновою кислотою івиводяться нирками і меншою мірою – через шлунково-кишковий тракт, легені ташкіру.

Показання для застосування.Нейроциркуляторна дистонія.Вікові дистрофічні зміни міокарда.

Спосіб застосування та дози.Слід приймати 20 - 30 крапель тричі на день. Розведіть краплі в ложціводи або чаю та приймайте після їжі. Краплі слід приймати щодня протягом 1місяця. Перед застосуванням збовтувати.

Побічна дія.При прийомі рекомендованих доз побічної дії не спостерігається. Інодіможе спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтівпрепарату.

Протипоказання.Препарат “Гербіон® серцеві краплі” не варто приймати, якщораніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до одного з інгредієнтів.Вагітним жінкам та матерям, які годують груддю, препарат незастосовують. Препарат не застосовують дітям та підліткам, оскільки він міститьспирт.

Передозування.Великі дози препарату можуть спричинити ознаки сп’яніння, брадикардію,сонливість.

Особливостізастосування. Препаратмістить 75 % об. етанолу, тому його не рекомендується призначати людям, якімають утримуватися від алкоголю (наприклад, хворим на алкоголізм), призахворюванні печінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції абозахворюванням головного мозку.В кожній дозі 1 мл (30 крапель) міститься 0,65 г спирту, томупередозування може вплинути на здатність керувати автомобілем або працювати зіскладними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Оскількив краплях міститься етиловий спирт, то вони можуть посилювати дію снодійних,седативних, транквілізаторів, нейролептиків, антигіпертензивних засобів,засобів для наркозу.

Умови та термін зберігання.Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного наупаковці
Переглядів: 782 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я