А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон ниркові краплі (Herbion drops for thekidneys)

основні фізико-хімічні властивості:темно-коричневий pозчин з запахомалкоголю та суміші трав’яних екстрактів, можливе невелике помутніння тавипадіння осаду;

склад: 1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 2,8),виготовлений на основі лікарських рослин:Petroselini radix (коріння петрушки) - 0,1 г;Equiseti herba (трава хвоща польового) - 0,1 г;Uvae Ursi folium (листя мучниці звичайної) - 0,08 г;Betulae folium (листя берези) - 0,04 г;Ononidis radix (коріння вовчуга колючого) - 0,04 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Форма випуску.Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в урології. Код АТС G04BX50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат “Гербіон

®ниркові краплі” містить лікарські рослини, що мають діуретичну та антисептичнудію. В листях мучниці звичайної містяться фенольні глікозиди, арбутин іметиларбутин, які гідролізуються з утворенням гідрохінону і метилгідрохінону улужній сечі. Ці аглікони чинять бактеріостатичну дію в сечових шляхах ісечовому міхурі.Ефірна олія, яка міститься у корені петрушки,подразнює епітелій нирок для посилення кровотоку та діурезу. Флавони тасапоніни, які містяться в березі та хвощі, діють як слабкі діуретики, і разом зкоренем вовчуга колючого вони застосовуються для усунення інфекцій нирок тасечового міхура. Комплексно ці лікарські рослини збільшують потіксечі, забезпечують кращу перфузію сечових шляхів та усувають симптомизахворювання.Фармакокінетика. До сьогодні не проводились фармакокінетичнідослідження для цих крапель і окремих лікарських рослин у їх складі, оскількице практично неможливо через складний склад препарату і окремих рослин, алеіснують дані про фармакокінетику його активних інгредієнтів.Флавони і флавоноли з діуретичною активністю дужепогано всмоктуються з шлунково-кишкового тракту. Арбутин швидко виводиться зорганізму. Гідрохінон з’являється у сечі вже через 1-2 години післяперорального введення. Ефірні олії зарахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються у шлунково-кишковомутракті. В організмі вони в основному зв’язуються з глюкуроновою кислотою івиводяться нирками, у меншому ступені – через шлунково-кишковий тракт.Неметаболізована частина препарату виводиться через легені і в меншому ступені– через шкіру.

Показання для застосування.Гостре та хронічне запалення нирок та/або сечового міхура бактеріальноїприроди (нефрити, пієлонефрити, цистити).

Спосіб застосування та дози.При легких формах запалення нирок та сечового міхура приймати 20 - 30крапель тричі на день протягом 3 - 4 тижнів. Краплі слід розводити водою абочаєм. При тяжких формах запалення препарат застосовують у складі комплексноїтерапії.

Побічна дія. При прийомі рекомендованих доз побічної дії неспостерігалося. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) добудь-якого з інгредієнтів препарату.

Протипоказання. Препарат “Гербіон® ниркові краплі” неварто приймати, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) добудь-якого з інгредієнтів, при набряках, викликаних серцевою або нирковоюнедостатністю, при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, захворюванніпечінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції або захворюваннямголовного мозку.Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають.Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Передозування. Великі дози препарату можуть викликати ознакисп’яніння.

Особливості застосування. В краплях міститься 75 об. % етилового спирту. Вкожній дозі (30 крапель) міститься 0,65 г алкоголю, тому передозування можеспричинити вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Оскільки в краплях міститься етиловий спирт,то вони можуть змінювати або посилювати дію інших препаратів.

Умови та строки зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаногона упаковці
Переглядів: 1075 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я