А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон краплі жовчогінні (Herbion drops for thegallbladder)

основні фізико-хімічні властивості:темно-коричневий розчин з запахомалкоголю та суміші трав’яних екстрактів. В розчині можливе невелике помутніннята випадіння осаду;

склад: 1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 3,7),виготовлений на основі таких лікарських рослин:Menthae pip. folium (листя м’яти перцевої) - 0,1 г;Agrimoniae herba (трава парила) - 0,1 г;Matricariae flos (квітки ромашки лікарської) - 0,035 г;Carvi fructus (насіння тмину звичайного) - 0,035 г;Cynarae sicc. extract (екстракт артишоку сухий) - 0,025 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Форма випуску.Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивіднихшляхів. Різні препарати, включаючи комбінації. Код АТС А05А Х10**

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат “Гербіон

® краплі жовчогінні” міститьлікарські трави, які мають жовчогінну, холекінетичну та спазмолітичну івітрогонну дію. Листя артишоку містять гіркоти (цинарин та хлорогенову кислоту), якімають жовчогінну та холекінетичну, гіполіпідемічну та гепатопротекторну дію,стимулюють гепатоцити печінки. Жовчогінний ефект проявляється через півгодинипісля прийому екстракту артишоку і триває протягом однієї години. Водночас зцим артишок зменшує відчуття переповнення або розтягнення шлунка і усуваєспазми. Збільшення відтоку жовчі сприятливо впливає на перетравлення жирів.М’ята перцева має спазмолітичну, жовчогінну, антисептичну і помірнуанестезуючу дію. Основна активна речовина – ментол має спазмолітичну активністьта жовчогінну дію. Ефірна олія трави парила чинить жовчогінну, а також спазмолітичну дію,і тому її застосовують разом з іншими жовчогінними засобами.Ефірна олія ромашки маєпротизапальну і спазмолітичну активність.Ефірна оліятмину чинить вітрогонну і спазмолітичну дію на травний тракт і жовчні протоки.Як вітрогонний засіб тмин посилює виділення газів і усуває відчуття розтягненнятравного тракту. Безперервний та великий потік жовчі попереджує виникнення жовчнихкаменів та знижує вірогідність інфекції жовчних протоків. Таким чином, цілікарські рослини збільшують секрецію жовчі і сприяють випорожненню жовчногоміхура, поліпшують перетравлення жирів, мають заспокійливу дію при спазмахтравного каналу і жовчних протоків, попереджують утворення газів і сприяютьїхньому виведенню, зменшують здуття живота.Фармакокінетика. Ефірні олії, що входять до складулікарських рослин, за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються ушлунково-кишковому тракті. В організмі вони в основному зв’язуються зглюкуроновою кислотою і швидко виводяться нирками, у меншому ступені – черезшлунково-кишковий тракт. Частина ефірної олії, яка не зазнала метаболічногорозпаду, виводиться легенями, а менша кількість – через шкіру. Дані профармакокінетику гірких активних речових відсутні.

Показання для застосування.Невиразкова диспепсія (відчуття переповнення шлунка, метеоризм, спазми)внаслідок недостатньої секреції жовчі.Порушення перетравлювання жирів (особливо після хірургічного втручанняз приводу жовчокам’яної хвороби).Як допоміжний засіб при лікуванні і для попередження запалення жовчногоміхура жовчовивідних шляхів, дискінетичні розлади жовчовивідних шляхів.

Спосіб застосування та дози.10 - 15 крапель препарату розвести в столовій ложці води і прийматитричі на день під час або після їди. Люди, що перенесли хірургічне втручання зприводу жовчокам’яної хвороби і мають утруднення в перетравлюванні деяких видівїжі, можуть приймати краплі протягом тривалого часу.

Побічна дія.При прийомі рекомендованих доз побічна дія не спостерігалася. Інодіможе спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтівпрепарату.

Протипоказання. Препарат “Гербіон® краплі жовчогінні” не призначають, якщораніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого зінгредієнтів, має місце обструкція жовчних протоків, емпієма жовчного міхура таклубової кишки. Тяжкий ступінь захворювань печінки та жовчного міхура. Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають.Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Передозування.Великі дози препарату можуть викликати ознаки сп’яніння.

Особливості застосування.Вкраплях міститься 75 об. % етилового спирту. В кожній дозі (15 крапель)міститься 0,3 г алкоголю, у зв’язку з цим його не варто давати людям, щоповинні утримуватися від алкоголю (наприклад, хворі на алкоголізм), призахворюванні печінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції абозахворюванням головного мозку.Препарат у великих дозах можевпливати на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами. Прицьому відбувається уповільнення реакції під час керування автомобілем абоіншими механічними засобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Оскільки вкраплях міститься етиловий спирт, то вони можуть змінювати або посилювати дію іншихпрепаратів.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місті.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного наупаковці
Переглядів: 2039 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я