А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон краплі длянирок та сечового міхура (Herbion drops forthe kidneys and bladder)

основні фізико-хімічні властивості:темно-коричневийpозчин з запахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів. В розчині можливеневелике помутніння та випадіння осаду;

склад: 1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт(1 : 2,8), виготовлений на основі лікарських рослин:Petroselini radix (корінняпетрушки) - 0,10 г;Equiseti herba (трава хвощапольового) - 0,10г;Uvae Ursi folium (листя мучницізвичайної) - 0,08 г;Betulae folium (листя берези)- 0,04 г;Ononidis radix (коріння вовчугаколючого) - 0,04 г.

Форма випускуКраплі для внутрішнього застосування.

Фармакологічна групаУринарний антисептик та антиінфекційний препарат,комбіновані екскл. сульфонаміди.АТС G04AK.

Фармакологічні властивостіПрепарат “Гербіон краплі для нирок та сечового міхура”містить лікарські рослини, що мають діуретичну та антисептичну дію. Листямучниці містять глікозиди, арбутин і метиларбутин, які чинять антисептичну діюпри запаленні сечових шляхів. До складу крапель входять інші лікарські рослини- трава хвощу польового, листя берези, коріння петрушки та коріння вовчугуколючого, які містять сапоніни та ефірну олію, що підвищують діурез.

Показання для застосуванняГербіон краплі для нирок та сечового міхурарекомендуються при:·легких формах запалення нирокта сечового міхура (легкі форми нефритів та циститів);·тяжких формах зазначенихзахворювань (у поєднанні з іншими лікарськими препаратами).

Спосіб застосування та дозиПри легких формах запалення нирок та сечового міхураприймати 20 - 30 крапель тричі на день протягом 3 - 4 тижнів. Краплі слідрозбавляти водою або чаєм. При тяжких формах запалення препарат можна прийматиодночасно з відповідною терапією, призначеною лікарем.Збовтати перед застосуванням.

Побічна діяПри прийомі рекомендованих доз побічної дії неспостерігалося.

ПротипоказанняПрепарат “Гербіон краплі для нирок та сечовогоміхура” не варто приймати, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість(алергія) до одного з інгредієнтів, при набряках, викликаних серцевою абонирковою недостатністю, при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки;Препарат містить 70 % об. етанолу, тому його не варто давати людям, якіповинні утримуватися від алкоголю (наприклад, хворим на алкоголізм). Вагітнимжінкам та матерям-годувальницям препарат не рекомендується. Препарат нерекомендується дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

ПередозуванняВеликі дози препарату можуть викликати ознакисп'яніння.

Особливості застосування1 флакон (30 мл) крапель містить таку кількістьалкоголю, як і 0,5 дл міцного спиртного напою, тому прийом великих дозпрепарату може спричинити вплив на здатність керувати автомобілем або працюватиз механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобамиНе спостерігалася.

Умови та строки зберіганняЗберігати при температурі не вище 25°С внедоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення термінупридатності, вказаного на упаковці
Переглядів: 731 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я