А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон заспокійливікраплі (Herbion sedative drops)

основні фізико-хімічні властивості: темно-коричневий pозчин з запахом алкоголюта суміші трав’яних екстрактів. У розчині можливе невелике помутніння тавипадіння осаду;

склад: 1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 4,3),виготовлений на основі лікарських рослин:Valerianae radix (коріння валеріани лікарської) - 0,15 г;Lupuli strobuli (шишок хмелю звичайного) - 0,06 г;Menthae piperitae folium (листя м’яти перцевої) - 0,01 г;Melissae folium (листя меліси лікарської) - 0,01 г.допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Код АТС N05C M50**

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат “Гербіон

®заспокійливі краплі” містить лікарські рослини, що мають м’яку седативну дію. Корінь валеріани містить ефірну олію з моно- та сесквітерпенами(валеріанова кислота), які чинять седативну дію на центральну та вегетативнунервову систему. Препарати, що містять коріння валеріани, діють заспокійливопри підвищеній збудливості, тривозі, станах, викликаних психологічним стресом,який проявляється у вигляді почуття напруги, хвилюванні, дратівливості,відсутності концентрації і безсонні. Шишки хмелю містять ефірну олію, якапідсилює седативну дію валеріани. Седативний ефект хмелю обумовлений помірноюснотворною дією 2-метил-3-бутан-2-олу. Ефірні олії м’яти перцевої та меліситакож мають м’яку седативну дію, поліпшують запах та смак крапель.Фармакокінетика. Метаболічний розпад і виведення валеротріатів та іншихактивних речовин валеріани з організму людини ще не зовсім з’ясований. Як булопоказано за допомогою активних речовин з радіоактивною міткою, валеротріатинезначно всмоктуються з шлунково-кишкового тракту. Ефірні олії за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються зшлунково-кишкового тракту. В організмі вони в основному зв’язуються зглюкуроновою кислотою і виводяться нирками, у меншому ступені – черезшлунково-кишковий тракт, легені та шкіру.

Показання для застосування.Підвищена збудливість.Дратівливість.Безсоння та порушення процесу засинання.Тривога та психоемоційне напруження.

Спосіб застосування та дози.У разі підвищеної збудливості, дратівливості, стану тривоги та напругислід приймати 20 - 30 крапель тричі на день. Нанести краплі на цукор аборозвести в ложці води. При безсонні розвести 30 крапель у ложці води таприймати за півгодини перед сном.Краплі слід приймати протягом 1 місяця, потім можна приймати занеобхідності.

Побічна дія. При прийомі рекомендованих доз побічної дії неспостерігається. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) добудь-якого з інгредієнтів препарату.

Протипоказання.Препарат не варто приймати, якщо раніше спостерігалася підвищеначутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів.Гербіон

® заспокійливі краплі містить 76 % об.етанолу, тому їх не рекомендується давати хворим на алкоголізм. Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають.Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Передозування. Великі дози препарату можуть викликати ознакисп’яніння.

Особливостізастосування. Препаратмістить 76 % об. етанолу, у зв’язку з цим його не слід давати людям, що повинніутримуватись від алкоголю, при захворюванні печінки, епілепсії, а також людям зпорушенням функції або захворюванням головного мозку.В кожній дозі (30 крапель) міститься 0,66 г алкоголю, томупередозування може вплинути на здатність керувати автомобілем або працювати змеханізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Оскількидо складу крапель входить етиловий спирт, препарат може змінювати абопосилювати дію інших ліків.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місті.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного наупаковці
Переглядів: 813 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я