А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон ехінацея (Gerbion echinacea)

основні фізико-хімічні властивості:круглі,опуклі таблетки брудно-рожевого кольору;

склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить 170 мг сухого соку ехінацеїпурпурної (Echinaceae purpureae herbae succus siccum) 18 – 25 : 1.допоміжніречовини: мальтитол, рідкиймальтитол, манітол, рицинова олія, гліцерин, магнію стеарат, кремнію діоксидколоїдний безводний, анісовий ароматизатор, повідон, барвник азорубін (Е122),барвник червоний 4R (Е124), барвник оранжевий FCF (Е110), титану діоксид(Е171), фармацевтичний віск (карнаубський віск, бджолиний віск, шелак).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Ехінацея. Код АТС L03A X13**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Ехінацея пурпурна – це імуностимулятор рослинного походження,який підвищує неспецифічну стійкість організму до вірусних, бактеріальних тагрибкових інфекцій. Активна речовина соку ехінацеї пурпурної посилює фагоцитарнуактивність, підвищуючи кількість білих кров’яних клітин (нейтрофільнихгранулоцитів та макрофагів) і покращуючи їх функцію. Такі клітини знищуютьмікроби і запобігають розповсюдженню інфекції. Кількість сухого соку, якийміститься у кожній таблетці, еквівалентна 2 мл свіжого соку. Препарат добревсмоктується в кишковому тракті. Виводиться із сечею і калом.

Показання для застосування. Ці таблетки рекомендовані:профілактикареспіраторних вірусних інфекцій;початковісимптоми ГРВІ (гострої респіраторно-вірусної інфекції);як допоміжнийзасіб при рецидивуючих інфекціях дихального та сечового тракту.

Спосіб застосування та дози.Рекомендовані дози для профілактики респіраторнихвірусних інфекцій:дітям віком від 4 до 6 років 1 таблетка, 1 раз на день;дітям віком від 7 до 12 років 1 таблетка, 2 рази на день; дорослим і дітям старшим 12 років рекомендується вживати по 1 таблетці,3 рази на день. Рекомендованідози при початкових симптомах ГРВІ, як допоміжний засіб при рецидивуючихінфекціях дихального та сечового тракту:дітям віком від 4 до 6 років 1 таблетка, 2 рази на день;дітям віком від 7 до 12 років 1 таблетка, 3 рази на день; дорослим і дітям старшим 12 років рекомендується вживати по 1 таблетці4 рази на день. Розсмокчить таблетку або проковтніть її, запиваючи рідиною. Для досягнення задовільного результату таблетки треба вживати протягомне менше 1 тижня, але не більше 8 тижнів безперервного вживання.

Побічна дія. У деяких випадках можуть спостерігатись реакції підвищеної чутливості увигляді висипу на шкірі, свербежу, набряку обличчя, утрудненого дихання,запаморочення і зменшення кров’яного тиску.

Протипоказання.Підвищеначутливість до ехінацеї або інших рослин з родини складноцвітих (ромашка,арніка, хризантема, чорнобривець тощо) або до інших речовин препарату. Системнізахворювання, такі як туберкульоз, лейкоз, колагеноз, множинний склероз, СНІД,інфекція ВІЛ або інші аутоімунні захворювання, вагітність, годування груддю,вік до 4 років.

Передозування.На сьогодні не було повідомлень про випадки інтоксикації соком ехінацеїпурпурної.

Особливості застосування. Безпечність вживання цих ліків для лікування дітеймолодше 4 років не встановлена. З обережністю слід вживати препарат при діабеті(кожна таблетка містить приблизно 0,88 г мальтитолу і 0,12 г манітолу).Підвищується потреба в інсуліні для метаболізму мальтитолу, але внаслідокповільного гідролізу та всмоктування мальтитолу в шлунково-кишковому тракті цяпотреба невелика.Спеціальні застереження щодо інших речовинВисокі дозиполіолів (мальтитол, манітол) можуть спричинити діарею. Високі дози гліцерину можуть спричинити головний біль ташлунково-кишкові розлади. Азобарвники Е110, Е122 і Е124 можуть спричинити алергічні реакції,включаючи астму. Алергічні реакції частіше виникають у людей, які страждають напідвищену чутливість до ацетилсаліцилової кислоти. Вагітність та лактаціяНе слідпризначати препарат у період вагітності та годування груддю, оскількибезпечність використання не встановлена. Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати зтехнічними пристроями.Не було повідомлень про те, що ці ліки можуть впливати на здатністькерувати автомобілем або працювати з іншими технічними пристроями..

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не встановлена.

Умови та термiн зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С, у захищеному від вологи місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатностi – 2 роки
Переглядів: 970 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я