А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гербіон ескулус (Herbion aesculus)

основні фізико-хімічні властивості:гель жовтувато-коричневого абокоричневого кольору;

склад: 1 г гелю містить рідкого екстракту насіння кінського каштанаспиртового 0,35 г (що відповідає 10,5 мг есцину), рідкого екстракту травибуркуна спиртового 0,02 г у співвідношенні 1:1;допоміжніречовини: карбопол 940, етанол, триетаноламін, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючий засіб. Код АТС С05С X51**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Рідкі екстрактикінського каштана і буркуна містять активні речовини, які усувають симптомихронічної венозної недостатності. Екстракт кінського каштана з основноюактивною речовиною есцином чинить антиексудативну дію, збільшує венозний тонусі зменшує проникність стінок кровоносних судин, завдяки чому також зменшуєтьсянабряк і запалення.Екстракт трави буркуна з основнимиактивними речовинами кумарином і мелілотином доповнює протинабрякову діюекстракту кінського каштана. Завдяки цим ефектам препарат зменшує набряки,відчуття напруження, тяжкості і втоми в ногах, свербіж і біль.

Показання для застосування. Порушення периферичного венозного кровообігу і венозний застій;варикозне розширення вен і поверхневе запалення вен;синці і набряки;стомленість ніг після тривалого перебування на ногах або тривалоїходьби.

Спосіб застосування та дози.Гель наносять на уражену ділянкудекілька разів на день. Його не слід втирати у шкіру.При варикозному розширенні вен гельрекомендується нанести на уражені кінцівки вранці, а потім накласти еластичнийбинт або надягти еластичні панчохи. Тривалість лікування визначається тяжкістюі перебігом захворювання.

Побічна дія. У деяких випадках можуть спостерігатись реакції підвищеної чутливості увигляді свербежу, почервоніння та погіршення стану одразу після нанесенняпрепарату. У такому разі слід припинити застосування препарату.

Протипоказання.Підвищена чутливість до будь-якого компонента, що входить до складуцього препарату.

Передозування.Випадків передозування препарату з явищами отруєння не спостерігалося.

Особливості застосування. Гель Гербіон(R) Ескулус не слід наносити на відкритірани. Гель призначений лише для зовнішнього застосування. Необхідно уникатипотрапляння гелю на слизові оболонки або в очі. При венозних виразках гель неслід наносити на рану або оточуючу її ділянку шкіри. Дітям не рекомендуєтьсязастосовувати препарат на великі ділянки шкіри протягом тривалого періоду.Вагітність і лактаціяОбмеження при місцевомузастосуванні цього препарату у період вагітності або годування дитини груддю невідомі. Активні речовини не всмоктуються такою мірою, щоб спричинити системнудію.Вплив на здатність керуватиавтомобілем та працювати з технічними пристроями.Не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншимитехнічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не встановлена.

Умови та термiн зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному длядітей місці.Термін придатностi – 2 роки
Переглядів: 1091 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я