А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепафіл (Hepaphyl)

основні фізико-хімічні властивості: капсули темно-зеленого кольору;

склад: 1 капсула містить 200 мг порошку філантусу гіркого (Phyllanthusamarus) та 20 мг екстракту куркуми високої (Curcuma longa);допоміжні речовини: магнію карбонат, магнію стеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюванняхпечінки (гепатотропні засоби). Код АТС А05В А50.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Екстракт філантусу гіркого (Phyllanthus amarus)інактивує віруси гепатиту В. Механізм дії цієї біологічноактивної речовиниполягає у пригніченні ферментативної активності ДНК-полімерази вірусів, щоспричиняє порушення процесів транскрипції та реплікації клітинної ДНК збудниківгепатиту В.Екстракт куркуми високої (Curcuma longa), який містить куркумин,нормалізує функціональний стан печінки та слизової оболонки шлунка, виявляєжовчогінний та протизапальний ефект. Куркума висока має виражену противиразковудію, стимулює утворення жовчі в печінці та її відток, усуває відчуття тяжкостіта здуття кишечнику після вживання їжі (метеоризм), регулює процес травлення,сприяє виведенню холестерину із крові, проявляє властивості протигрибковогозасобу при дисбактеріозі кишечнику.

Показання для застосування. Гепафіл призначають при захворюваннях, щосупроводжуються порушеннями функції гепатобіліарної системи (цироз печінки,хронічний гепатит, холецистит, холангіт, дискінезія жовчовидільних шляхів) зметою зменшення активності печінкових ферментів – трансаміназ АлАТ та АсАТ.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям віком старше 12 роківпрепарат рекомендується застосовувати по 2 - 3 капсули 3 рази на день до абопід час прийому їжі.Дітям віком від 3 до 12 років призначають по 1 - 2 капсули 2 - 3 разина день.Тривалістьлікування залежить від характеру, ступеня тяжкості та індивідуальнихособливостей перебігу захворювання у пацієнтів і визначається досягнутимтерапевтичним ефектом та переносимістю препарату.

Побічна дія. Гепафіл зазвичай переноситься добре, проте у деякиххворих при індивідуальній підвищеній чутливості до будь-якого з компонентівпрепарату можливий розвиток алергічних реакцій (почервоніння шкіри, висипання,свербіж тощо).

Протипоказання. Гепафіл протипоказаний при індивідуальнійнепереносимості будь-якого з компонентів препарату. Діти до 3 років.

Передозування. Повідомлень щодо передозування Гепафілу ненадходило. У разі виникнення ознак передозування (підсилення проявів побічноїдії препарату) рекомендується забезпечити необхідну підтримуючу терапіювідповідно з клінічним станом хворого.

Особливості застосування. Особливості застосування Гепафілу для лікуваннявагітних жінок та матерів-годувальниць не встановлені.Вплив на здатність до керування автомобілем тароботи з механічними пристроями.Гепафіл невпливає на здатність пацієнта керувати автомобілем та працювати з потенційнонебезпечними механічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, прикімнатній температурі. Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1811 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я