А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепатромбін г (Hepathrombin h)

основні фізико-хімічні властивості: жовтувато-біла, напівпрозора гомогеннамазь, схожа на гель, із характерним запахом;

склад: 1 г мазі містить гепарину натрію 65 МО, преднізолону ацетату 2,233 мг,полідоканолу 30 мг;допоміжні речовини: парафін твердий, парафін рідкий, ланолінзневоднений, кремнію діоксид.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевого застосування. Код АТС С05А Х03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Гепатромбін Г –комбінований лікарський засіб для лікування геморою, який містить гепарин як антикоагулянт,синтетичний глюкокортикоїд преднізолон як протизапальний засіб і полідоканол -сполуку із групи поліетиленгліколей як склерозуючий засіб. Швидко усуваєсимптоми запалення, біль і свербіж у ділянці анального отвору, прискорюєрозсмоктування гематом, запобігає виникненню тромбофлебіту гемороїдальногосплетення. Гепарин натрію, що входить до складу препарату, справляє місцевуантитромботичну, протинабрякову і протизапальну дію, поліпшує місцевийкровотік. Преднізолону ацетат має протизапальну і протиалергічну дію, зменшуєсвербіж, відчуття печіння. Полідоканол усуває біль та сприяє склерозуванню вен.Фармакокінетика. Після місцевого застосування гепарин у відносно малихкількостях поступає у системну циркуляцію. Після абсорбції біотрансформується упечінці (частково ферментом печінкова гепариназа) і в ретикулоендотеліальнійсистемі. Зв’язування з білками плазми становить 95 %. Період напіввиведеннястановить 60- 90 хв. Виводиться нирками.Преднізолон всмоктується у малих кількостях, які є недостатніми длясистемної терапії. Після абсорбції біотрансформується у печінці. Близько 1 %виділяється із сечею у незміненому вигляді. Біологічний період напіввиведеннястановить 18-36 год, а період напіввиведення із плазми – 115-212 хв.Полідоканол виявляє виключно місцеву дію.

Показання для застосування. Зовнішній та внутрішній геморой як у період запалення, так і зпрофілактичною метою;тромбофлебіт вен анального отвору;нориці, екзема, тріщини та свербіж у ділянці анального отвору;перед- та післяопераційне лікування хворих на геморой.

Спосіб застосування та дози. У разі загострення патологічних процесівмазь наносять тонким шаром на ушкоджені ділянки 2 - 4 рази на добу, а післязникнення відчуття болю – 1 раз на добу протягом 7 днів. Для якнайглибшоговведення мазі на тубу надягають аплікатор, вводять його у пряму кишку та легкимнатисканням на нижню частину туби видавлюють невелику кількість мазі.

Побічна дія. В окремих випадках можливі місцеві алергічніреакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату;вітряна віспа та реакції на введену вакцину; порушення системи коагуляції зісхильністю до кровотечі; туберкульоз, грибкові та інші інфекції періанальноїділянки; I триместр вагітності.

Передозування. У разі застосування препарату у дозах, більших зарекомендовані, можливо уповільнення процесу регенерації.

Особливості застосування. Препарат не рекомендується застосовувати більше 14днів, а також у дозах вище рекомендованих у зв’язку з підвищенням ризикувиникнення системних побічних ефектів, пов’язаних з преднізолоном.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С, у добрезакритій тубі і у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1468 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я