А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепатофіт (Neratornytum)

основні фізико-хімічні властивості: суміш шматочків різної форми сірувато-зеленогокольору з бурувато-червоними, жовтими та білими включеннями, з ароматнимзапахом;

склад: 1 упаковка(100 г) містить квіток цмину піскового 12 г, трави галеги лікарської 10 г,квіток нагідок 11 г, листя кропиви 10 г, коренів кульбаби 12 г, плодіврозторопші плямистої 10 г, стовпчиків з приймочками кукурудзи 11 г, лушпинняквасолі 12 г, плодів шипшини 12 г.

Форма випуску.Збір.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінкита жовчовивідних шляхів. Код АТС A 05 A X10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. ГЕПАТОФІТ має гепатопротекторнудію, поліпшує антитоксичну функцію печінки; посилює жовчовиділення; маєхолеспазмолітичну дію (знижує тонус жовчного міхура та жовчовивідних шляхів);підвищує концентрацію жовчних кислот і зменшує концентрацію холестерину,змінюючи тим самим холато-холестериновий коефіцієнт. Виявляє помірну гіпоглікемічнудію.Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетичних властивостей не проводилось.

Показання для застосування. Лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів (хронічнийгепатит, хронічний холецистит, холангіт, дискінезія жовчовивідних шляхів загіпертонічним типом); у комплексній терапії цукрового діабету.

Спосіб застосування та дози. 2 столові ложки збору заварити у 500 мл окропу, настояти в закритомупосуді протягом 1 години, процідити. Дорослим та дітям після 7 років, прийматипо 2/3 склянки (150 мл) за 20 – 30 хвилин до їжі 3 рази на добу. Курс лікуванняне перевищує 4 тижнів та повторюється 3 – 4 рази з інтервалом в 2 – 3 тижні, апотім 1 раз в 3 місяці.

Побічна дія. Можливіалергічні реакції.

Протипоказання.Гострий вірусний гепатит, підвищена чутливість до будь-яких компонентівпрепарату, гіпоглікемічні стани. Дитячий вік до 7 років.

Передозування. Невстановлене.

Особливості застосування. Застосування препарату в період вагітності та годування груддю можливеу тому випадку, коли користь від застосування перевищує потенційний ризик.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Небажана взаємодія з іншими лікарськими засобамипоки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці,при температурі 15 – 25 0С. Термін придатності – 2 роки.Лікарський засіб не слід застосовувати після закінчення терміну придатності,зазначеного на упаковці
Переглядів: 1231 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я