А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гепароїд зентіва (Heparoid zentiva)

міжнародна та хімічна назви: гепариноїд; глукуронілглукосаміноглюкансульфат;

основні фізико-хімічні властивості: біла мазь, що відноситься до емульсій типу“олія/вода”;

склад: 1 г мазі містить 2 мг гепариноїду (100Од/мг); допоміжніречовини: парафін твердий, парафін рідкий, спирт цетостеариловий, кислотастеаринова, віск бджолиний білий, моногліцериди дистильовані, спиртиетоксильовані синтетичні С12 – С14, пропіленгліколь,триетаноламін, метилпарабен, пропілпарабен, ароматизатор філігран, водаочищена.

Форма випуску. Мазь. Фармакотерапевтична група.Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Код АТС C05BA01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Містить високомолекулярну сполукугепариноїд з антитромботичною дією, помірним протизапальним, протиексудативнимефектами. Фармакокінетика. Враховуючи низьку концентрацію гепариноїду в мазі,навіть у разі його всмоктування, значні системні ефекти не можуть виникнути.Підвищена антитромботична дія відмічається лише в ділянці аплікації гепариноїду.

Показання для застосування. Призначають длялікування запалення поверхневих вен (зовнішній тромбофлебіт), ділянок запаленнянавколо вен (перифлебіт), для пом’якшення затверділої шкіри при хронічнійвенозній недостатності, запалень сухожиль (тендовагінітів), післятравматичнихнабряків та гематом, контузій та вивихів, з метою покращання рубцювання післятравм чи операцій, а також при лікуванні свіжих гіпертрофічних та келоїднихрубців.

Спосіб застосування та дози. Хворим будь-якого віку слід наносити науражене місце та навколо нього шар мазі товщиною приблизно 1 мм 2 – 3 рази надобу і злегка втирати її в шкіру. Курс лікування 1 – 2 тижні.

Побічна дія. При застосуванніпрепарату може спостерігатись тимчасове почервоніння чи свербіж шкіри. Протягомкурсу лікування в окремих випадках може виникнути підвищена чутливість доінгредієнтів препарату у вигляді місцевої припухлості та почервоніння шкіри,відчуття печіння чи свербежу, іноді висипів, невеликих пухирців. У такихвипадках лікування слід припинити.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якої речовини, якавходить до його складу. Дитячий вік до 14 років.

Передозування. Випадки передозування поки що невідомі.

Особливості застосування. Протягом останніх 3-х місяців вагітності та в періодгодування груддю препарат не можна застосовувати тривалий час та на великіділянки шкіри через можливу кровотечу. У разі наявності розладів згортання крові препарат не рекомендуєтьсянаносити на великі ділянки шкіри. Мазь не можна наносити на слизові оболонки, вочі, відкриті рани. У разі випадкового внутрішнього прийому великої кількостімазі дитиною може виникнути нудота або блювання. У такому разі необхіднозробити промивання шлунка і звернутись до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Не можна застосовувати разом з деякими іншими лікарськими засобами длямісцевого застосування, наприклад, з препаратами, які містять тетрациклін,гідрокортизон, саліцилову кислоту.

Умови та термін зберігання. Препарат необхідно зберігати в недоступному длядітей, сухому місці при температурі 10 – 25 °С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1859 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я